Zaskakujące zadanie w MasterChef! Uczestnicy w szoku

Premiera MasterChef w TVN już dziś 10 listopada! W programie ponownie Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach będą dokonywać ciężkich ocen poczynań uczestników popularnego gastronomicznego show. W najnowszym odcinku uczestnicy będą gotować wraz ze swoimi rodzicami, lecz to nie będzie jedyne zadanie, które przed kucharzami postawią producenci programu. Jaka niespodzianka czeka dziś uczestników programu MasterChef?

Czytaj też: Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko

MasterChef to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Do tej pory każda kolejna edycja pojawiała się co rok, jesienią, a jurorami programu od samego początku są Magda Gessler, Michel Moran oraz Anna Starmach. Na antenie komercyjnej stacji odbywa się również emisja wersji programu dla najmłodszych o nazwie MasterChef Junior. Jego skład jest niemal podobny do tego w macierzystej wersji z tym wyjątkiem, że zamiast Magdy Gessler na stanowisku eksperta i sędziego występuje jej bratanek – Mateusz Gessler.

Premiera Masterchef w TVN już dziś 10 listopada! W programie ponownie Magda Gessler,  Michel Moran i Anna Starmach będą dokonywać ciężkich ocen.
MasterChef/ screen YouTube

Czytaj też: Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

MasterChef premiera 10 listopada

W programie aktualnie pozostało jedynie 8 uczestników. Wielki finał zbliża się coraz większymi krokami, a bez wątpienia jest o co walczyć. Zwycięzca programu oprócz promocji swojej własnej książki gastronomicznej otrzyma również sporą nagrodę pieniężną w wysokości aż 100 tysięcy złotych. Bez wątpienia jest się o co bić, a w najbliższej batalii uczestników będą wspierać ich rodzice, wraz z którymi będą gotować. To jednak tylko część zadania, jakie dla uczestników przygotowali producenci programu.

Uczestnicy oraz ich rodzice będą gotować przy użyciu składników oraz narzędzi kuchennych, które powinni dobrze znać, a co najmniej kojarzyć z czasów swojego dzieciństwa. Na dodatek przy ich użyciu będą zobowiązani wykonać przysmaki, którymi zajadali się w czasach swojego dzieciństwa. Bez wątpienia najbliższy odcinek programu MasterChef zapowiada się bardzo ciekawie. Jak dziś poradzą sobie uczestnicy programu? Kto odpadnie, a kto przybliży się do prestiżowej nagrody? O tym wszystkim będziemy mogli się przekonać już dziś o godzinie 20.00 w TVN.

POLECAMY:

Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy
Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub
Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →