Koszmar Tajner! Musiała uciec przed nowym partnerem

Dominika Tajner zaliczyła kolejne rozstanie, rozpadł się jej związek, przypomnijmy, że nie dawno celebrytka brała rozwód z liderem Ich Troje (Michał Wiśniewski).

Czytaj też: Jackowski podał datę końca pandemii!

Już w grudniu zeszłego roku, niedługo po rozwodzie z liderem Ich Troje, Michałem Wiśniewskim, Dominika Tajner ogłosiła wszem i wobec, że znów jest zakochana. Na Instagramie napisała, że znalazła tego jedynego, a miał nim być tajemniczy warszawski biznesmen.

Dosyć szybko nowy partner celebrytki zaczął u niej pomieszkiwać. Więc mogło się wydawać, że para stworzy stały związek, nic jednak bardziej mylnego. Niedawno media dowiedziały się, że Tajner rozstała się ze swoim amantem. Co takiego się stało?

Dominika Tajner zalicza kolejne rozstanie

Wieść niesie, że nowy partner Dominiki Tajner był o nią wręcz chorobliwie zazdrosny, a także zaborczy, co było główną przyczyną rozpadu ich związku.

„Niestety z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem”

– zdradza osoba blisko związana z Dominiką.

Zobacz również: Uwaga! Zmiany w zasadach robienia zakupów

Niestety Dominika nie ma ostatnio szczęścia w miłości. Najpierw rozpad małżeństwa i późniejszy rozwód z Michałem Wiśniewskim, a teraz nieudany pierwszy związek z nowym partnerem. Pani Dominice życzymy lepszych wyborów w miłości w przyszłości.

Dominika Tajner zaliczyła kolejne rozstanie, rozpadł sie jej związek, przypomnijmy, że nie dawno brała rozwód z liderem Ich Troje (Michał Wiśniewski)
Dominika Tajner zaliczyła kolejne rozstanie, rozpadł sie jej związek, przypomnijmy, że nie dawno brała rozwód z liderem Ich Troje (Michał Wiśniewski). Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kolejne zgony i zachorowania. Nowe dane

Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

To może Cię również zainteresować:

Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →