Wow! Tak Mucha świętowała 6 urodziny syna. To co dla niego przygotowała robi ogromne wrażenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha obchodziła ostatnio urodziny Teodora, jej syn skończył 6 lat i własnie z tej okazji aktorka serialu M jak Miłość zafundowała mu cudowny prezent. Syn Anny Muchy musiał być zachwycony!

Aktorka serialu M jak Miłość zafundowała swojemu synowi Teodorowi słodki prezent. Był to tort, ale jaki! Fani na portalu Instagram nie mogli wyjść z podziwu nad tym dziełem sztuki. Od razu pojawiły się komentarze, że Anna Mucha musi bardzo kochać syna. To nie wszystko. Prócz rozpływu nad tym jaką mamą jest Mucha, zaczęły napływać pytania o tort.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wcale to nie dziwi gdyż bardzo rzadko widzi się wyrób cukierniczy o tak nietuzinkowej budowie oraz kształcie. To dzieło sztuki naprawdę zapiera dech w piersiach. Dlatego syn musi być bardzo zadowolony ze słodkiego prezentu jaki podarowała mu Anna Mucha.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat ukochanego przez widzów aktora „Ranczo”! To koszmar

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha obchodzi urodziny Teo! Syn Anny Muchy był zachwycony

Aktorka serialu M jak Miłośc była przede wszystkim pod wielkim wrażeniem tortu dla syna jak jej Instagramowi followersi. W krótkim wpisie który zamieściła pod zdjęciem, zachęciła fanów do dyskusji i wypowiadania się na temat właśnie tego tortu.

TO JEST DZISIAJ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Przyjaciółka Królikowskiego pokazała jego zdjęcie. Łzy same cisną się do oczu
  2. Owsiak napisał list do Andrzeja Dudy. Znamy jego treść!
  3. Polskie mięso skażone śmiertelną bakterią

Jednakże nie spodziewała się aż tak potężnego odzewu. Niektóre z komentarzy wywołały spory uśmiech na naszych twarzach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serio, w tym roku mam 30-stkę i chcę taki tort. Coś wspaniałego! Gratuluję Twórcom.

Co ciekawe, pod zdjęciem udzieliła się również żona słynnego kompozytora, Agata Rubik. Podobnie do reszty ie szczędziła słów zachwytu.

No przepiękny!

Jak przede wszystkim widać impreza urodzinowa syna Anny Muchy musiała być bardzo udana. My również całą redakcją przyłączamy się do najlepszych życzeń dla sześcioletniego Teodora.

Anna Mucha obchodziła ostatnio urodziny Teo, jej syn skończył 6 lat i własnie z tej okazji aktorka serialu M jak Miłość zafundowała mu cudowny prezent
Anna Mucha obchodziła ostatnio urodziny Teo, jej syn skończył 6 lat i własnie z tej okazji aktorka serialu M jak Miłość zafundowała mu cudowny prezent. Syn Anny Muchy Musiał być zachwycony

Źródło: plotek.pl

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane

Zobacz także:

Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa
Widzów wryło! Manowska ujawniła długo skrywany rodzinny sekret
Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →