Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Awantura na spotkaniu Andrzeja Dudy w Wodzisławiu Śląskim, nagle na wiecu wywiązała się bijatyka między uczestnikami spotkania. W całej sytuacji była zmuszona interweniować policja. Nie jest to pierwszy incydent mający miejsce podczas wystąpienia prezydenta z powodu odbywającej się kampanii wyborczej. Andrzej Duda tym razem odwiedził Śląsk, a dokładniej to Wodzisław Śląski. Na spotkanie z głową państwa zjawili się głównie jego sympatycy. Nie zabrakło jednak również przeciwników Andrzeja Dudy.

Wybory prezydenckie 2020: Awantura na spotkaniu Andrzeja Dudy w Wodzisławiu Śląskim, nagle na wiecu między zwolennikami opozycji i prezydenta wywiązała się bijatyka. Sytuacja była bardzo napięta. Z ust przeciwników głowy państwa padały momentami bardzo mocne epitety. Taka sytuacja wyraźnie nie spodobała się zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj także: Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

Sympatycy opozycji skandowali wiele haseł. Wśród nich najbardziej dominującymi były:

Spotkanie wyborcze Andrzeja Dudy w Wodzisławiu śląskim: na wiecu wywiązała się bijatyka

„Polska tylko europejska”, „Chcę być Polakiem w Europie, a nie Azjatą w Rosji”, „Chcemy prezydenta, a nie pośmiewiska”, „Trybunał Stanu dla łamiącego konstytucję”, „Andrzej Duda już się nie uda”, „Won kłamco”, „Chorzy na raka dostali fucka”, „Kiełbasa wyborcza w kampanii Dudy za pieniądze zabrane niepełnosprawnym (Fundusz Solidarnościowy)” – napisali na ręcznie zrobionych planszach i transparentach.

W pewnym momencie na te hasła hamulce puściły zwolennikom prezydenta Andrzeja Dudy. Wywiązała się bijatyka, która postanowiła przerwać policja.

Andrzej Duda podczas wizyty w Wodzisławiu Śląskim wypowiedział się o planowanych zmianach w polskiej polityce gospodarczej. Według Andrzeja Dudy władzę powinny w najbliższych latach postawić na gaz oraz budowę elektrowni atomowej. W ten sposób władzę mają zamiar budować nowoczesną gospodarkę.

„Musimy mieć więcej energetyki opartej na gazie, będziemy prawdopodobnie budować również i elektrownię atomową. Musimy podążać za trendami światowymi, musimy budować nowoczesną gospodarkę. Jest pewne, że będziemy potrzebowali energii coraz więcej” – powiedział Andrzej Duda.

Wybory prezydenckie 2020: Awantura na spotkaniu Andrzeja Dudy w Wodzisławiu Śląskim, nagle na wiecu wywiązała się bijatyka. :Policja musiała interweniować
Spotkanie wyborcze Andrzeja Dudy w Wodzisławiu Śląskim źle się potoczyło, wywiązała się bijatyka na wiecu/ screen YouTube

Źródło: Wirtualna Polska

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

loading...
,