Ten film podzieli Polaków. Szykuje się skandal roku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To będzie bez wątpienia jeden z najbardziej głośnych filmów ostatnich lat. Jan Komasa, twórca filmu „Boże ciało” wstrząśnie światem kina, najnowszy film „Hejter” podzieli Polaków na dodatek w produkcji zostanie poruszona śmierć Pawła Adamowicza. Czyżby szykowała się kolejna produkcja filmowa, która w bardzo poważny sposób podzieli Polaków? W filmie ma być poruszony wątek dotyczący tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. W Polsce nie brakuje opinii, że to właśnie wymierzony w jego stronę hejt doprowadził do tragedii.

Film hejter, Jan Komasa wywoła burzę?

Jan Komasa to przede wszystkim twórca filmu „Boże ciało”, który być może wstrząśnie światem kina, najnowszy film „Hejter” podzieli Polaków, ponieważ w produkcji zostanie poruszona śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Bez wątpienia film zapowiada się bardzo interesująco. Już teraz wiele do myślenia daję wątek tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Do dziś żona Pawła Adamowicza oskarża TVP o wylanie fali hejtu na swojego męża. To miało doprowadzić do ostatecznego skutku, którym była jego śmierć.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Jan Komasa, twórca filmu "Boże ciało" wstrząśnie światem kina, najnowszy film "Hejter" podzieli Polaków (w produkcji zostanie poruszona śmierć Adamowicza)
Screen YouTube

O produkcji wypowiedziała się Vanessa Aleksander, która wystąpi w kontrowersyjnej produkcji.

Jestem przekonana, że oburzone głosy wybrzmią głośno niezależnie od upodobań politycznych ich właścicieli.  Przed wejściem na plan najbardziej bałam się, że nasz film mógłby się okazać niesprawiedliwy dla którejś z grup. Teraz mam wrażenie, że obdziera z hipokryzji wszystkich – zarówno tych stojących po prawej, po lewej, jak i w centrum. Odsłaniamy w „Hejterze” pozerstwo polskich elit i szaleństwo mas, ale przede wszystkim pokazujemy, że jakiekolwiek podziały w społeczeństwie i niechęć do podjęcia dialogu zawsze będą generowały napięcia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka wyznała, że zdjęcia zakończyły się przed zamachem na Adamowicza. Mimo wszystko sceny w filmie mogą mieć łudząco podobne odniesienie do tej sytuacji.

Co gorsza – uprzedził rzeczywistość. Zakończyliśmy zdjęcia do filmu w grudniu 2018 roku, a niespełna miesiąc później doszło do zamachu na prezydenta Pawła Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamachu, który ma swoje odbicie w „Hejterze”. Mateusz Pacewicz, scenarzysta filmu, który napisał także „Boże Ciało”, ma wybitną intuicję i niestety w tym wypadku również się nie pomylił. – mówi aktorka.

Źródło: wp

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →