Greta Thunberg zdemaskowana! Minutowy film ujawnił prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Greta Thunberg została zdemaskowana i pogrążona przez krótki, minutowy film o faktach na temat jej zarzutów, który pojawił się na portalu Twitter. Prawda o Thunberg jest coraz bardziej popularna w mediach, a w szczególności w internacie. Amerykańska obywatelska fundacja Prager University, założona przez Dennisa Pragerea, i Allena Estrindo w celu edukacji Amerykanów podjęła decyzję, że za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępni krótkie nagranie, na którym są w bardzo dosadny sposób obalane zarzuty stawiane przez młodą aktywistke ze Szwecji.

Greta Thunberg zdemaskowana

Czy również mit o autorytarnej pozycji szwedzkiej aktywistki coraz bardziej zaczynał się zmniejszać? Greta Thunberg została zdemaskowana i pogrążona przez krótki, minutowy film o faktach, który pojawił się na portalu Twitter. Prawda o Thunberg została opublikowana przez Amerykańską obywatelską fundację Prager University, która została założona przez Dennisa Pragerea. Na nagraniu poważnie zostały podważone przede wszystkim zarzuty stawiane przez Grete. Okazuje się, że młoda szwedka nie miała racji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ludzie cierpią! Ludzie umierają! Cały ekosystem załamuje się! Jesteśmy na początku masowego wymierania! A jedyne, co wy robicie, to przede wszystkim mówicie o pieniądzach i opowiadacie bajki o stałym wzroście ekonomiczny gospodarczym! Jak wam nie wstyd?! – mówiła w zeszłym roku Greta Thunberg. Dziś okazuje się, że jej słowa nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Greta Thunberg ma problem

Przede wszystkim z informacji podanych przez Amerykańską obywatelską fundację Prager University wynika, że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ciągu ostatniego wieku liczba śmierci spowodowanych naturalnymi katastrofami dramatycznie spadła – 0 97 procent! To przede wszystkim wynik ekonomicznego rozwoju, który pozwala narodom lepiej sobie z nimi poradzić. Od 1982 roku spadła liczba ludności, która doświadcza suszy. Gdzie nasz globalny ekosystem się załamał?

Bez wątpienia przede wszystkim to nagranie bardzo mocno podważy autorytet nastolatki. Wygląda na to, że Greta musi większą uwagę skupić w szkole.

Greta Thunberg została zdemaskowana i pogrążona przez krótki, minutowy film o faktach, który pojawił się na portalu Twitter. Prawda o Thunberg
Thunberg/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Polecamy także:

Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →