Grzegorz Schetyna się ośmieszył! Po tych słowach opadły nam szczęki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawo i Sprawiedliwość rządzi w Polsce od 2015 roku. Należy podkreślić, że od tego czasu ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego nie przegrało ani jednych wyborów. Triumfalny marsz PiS rozpoczęło zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Od tamtego czasu PiS w kolejnych wyborach deklasuje Grzegorza Schetynę i Platformę Obywatelską. Liderowi zjednoczonej opozycji nie dało nic nawet zjednoczenie wszystkich partii skrajnie opozycyjnych. Jednak lider opozycji i Platformy Obywatelskiej nie daje za wygraną.

Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska) przedstawia plany na jesienne wyboru. Co na to Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda?

Grzegorz Schetyna przedstawił plan działania Platformy Obywatelskiej na najbliższe wybory na jesieni. We wstępnym zamyśle koncepcja ma także dotyczyć reszty ugrupowań opozycyjnych. Niestety na tę chwilę spora część środowisk dotychczas idących ramię w ramię ze Schetyną mocno się waha nad sensem tego pomysłu. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim osoba przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Należy przede wszystkim zaznaczyć, iż Grzegorza Schetynę bardzo małe grono Polaków darzy sympatią oraz zaufaniem. Z tego między innymi powodu Jarosław Kaczyński może spać spokojnie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

Surowa ocena Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudę przez Grzegorza Schetynę

Według opinii lidera opozycji Polska pod rządami PiS (Prawo i Sprawiedliwość) znajduje się w skrajnie opłakanym stanie. Według Schetyny — Jarosław Kaczyński i jego partia doprowadziły do całkowitego upadku polskiej służby zdrowia. Grzegorz Schetyna podkreślał, że jego zdaniem w Polsce brakuje inwestycji, które mogłyby wpłynąć pozytywnie na gospodarkę kraju. Reasumując — Polska według Grzegorza Schetyny znajduje się w ruinie. Jednak wyniki wyborów wskazują na coś zupełnie innego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk przyłapany na kłamstwie! Teraz się nie wywinie

Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska) zaatakował PiS. Co na to Jarosław Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) i Andrzej Duda?
Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska) zaatakował PiS. Co na to Jarosław Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) i Andrzej Duda?

Wybory prezydenckie: Czy Andrzej Duda jest zagrożony?

Platforma Obywatelska stoi przed dwoma kolejnymi i bardzo ważnymi wyborami. Pierwsze z nich odbędą się do parlamentu na jesieni. Drugie wybory prezydenckie na wiosnę 2020. Na obecną chwilę nie wiadomo kto będzie kandydatem zjednoczonych środowisk opozycji. Jednak jedno jest pewne, że Andrzeja Dudę będzie niesamowicie bardzo trudno pokonać komukolwiek.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
Wojciechowska dodała zdjęcie na Instagram i zawrzało! Nie zobaczysz dziś nic lepszego!
Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie
Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!

Grzegorz Schetyna PiS

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →