Jarosław Kaczyński ostro o LGBT! Tym razem przesadzili

Prezes Prawa i Sprawiedliwości (PiS) – Jarosław Kaczyński skomentował niedawny atak na kościół dokonany przez aktywistów ruchu LGBT. W całej sprawie padły bardzo mocne słowa.

Kościół jest także dzisiaj przedmiotem ataku. I to nie jest przypadkowe – jeśli ktoś chce zniszczyć to wszystko, co przez tysiąclecia budowało postęp ludzkości, to musi atakować właśnie Kościół, szczególnie w Polsce— mówił Jarosław Kaczyński w nawiązaniu do ostatniego ataku działaczy LGBT na kościół.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

Jarosław Kaczyński ostro o ataku działaczy LGBT na kościół

Prezes Prawa i Sprawiedliwości (PiS) - Jarosław Kaczyński skomentował niedawny atak na kościół dokonany przez aktywistów ruchu LGBT.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości (PiS) – Jarosław Kaczyński skomentował niedawny atak na kościół dokonany przez aktywistów ruchu LGBT.

Mieliśmy przykład tego ataku także tutaj, bardzo blisko, w Świdnicy, w katedrze. Dzisiaj doszło do ataku w czasie mszy św. Była na szczęście szybka reakcja, na mszy był komendant miejscowej policji i szybko to załatwiono, ale kiedyś takie incydenty nie miały miejsca— powiedział prezes PiS.

CZYTAJ TEŻ: Cichopek wyglądała nieziemsko: „Seksbomba!”. Wygląda jak znana aktorka

Musimy się temu przeciwstawić bardzo zdecydowanie— oświadczył prezes Kaczyński.

źródło: wPolityce

POLECAMY:

Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości
Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta
Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo
Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →