Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo

Udostępnij:

Paweł Królikowski i jego choroba martwią fanów aktora znanego przede wszystkim z serialu Ranczo. Królikowski od pewnego czasu wykonywał również funkcję jurora programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety udział artysty w finałowym odcinku show telewizji Polsat spotkał się ze sporym dyskomfortem. Wszystko to przez chorobę, o której zdecydował się opowiedzieć mediom w jednym z wywiadów.

Paweł Królikowski i jego choroba

Paweł Królikowski to aktor znany przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo. Artysta dzięki swojej grze zyskał rzeszę fanów, którzy bacznie obserwują jego dalsze poczynania. Prócz gry aktorskiej Królikowski wystąpił w roli jurora w show telewizji Polsat – „Twoja twarz brzmi znajomo”. Formuła programu polega przede wszystkim na udziale znanych osobistości polskiego świata show biznesu, którzy starają się w jak najwyższym stopniu odwzorowywać znane gwiazdy muzyki. Oceny ich poczynań dokonywał między innymi Paweł Królikowski, który podczas finałowego odcinka przyznał się do swoich problemów zdrowotnych.

CZYTAJ TEŻ: Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała

Paweł Królikowski i jego choroba martwią fanów serialu Ranczo. Juror programu Twoja twarz brzmi znajomo miał bardzo poważną operację. Jak się dziś czuje?
Paweł Królikowski i jego choroba martwią fanów serialu Ranczo. Juror programu Twoja twarz brzmi znajomo miał bardzo poważną operację. Jak się dziś czuje?

Powodem całej sytuacji miały być poważne problemy zdrowotne aktora, który od dłuższego czasu skarżył się na bóle głowy. W całej sytuacji najważniejsza była reakcja żony artysty, która po obserwacji bólu i zwrotów głowy męża postanowiła reagować. Aktor niezwłocznie trafił do szpitala. W późniejszych badaniach okazało się, że aktor miał tętniaka, który prędko został usunięty przez lekarzy. Królikowski do dziś nie kryje wdzięczności względem specjalistów i żony, którzy uratowali mu życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać  – powiedział Królikowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Kurdej-Szatan odważnie się wypina. Co za widoki!
Wieniawa prawie nago na Sycylii! Żadna z gwiazd się tak nie pokazała

, , ,