Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta

Udostępnij:

Anna Mucha ponownie nago na portalu Instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie elektryzuje swoich fanów na popularnym portalu społecznościowym. Gwiazda nie od dziś słynie z odważnych publikacji, które w co niektórych kręgach mogą wzbudzać kontrowersje. Aktorka zasłynęła z epatowania fotografiami z zakrytymi piersiami, lecz tym razem gwiazda pokazała fanom zupełnie inny fragment swojego ciała. Ponownie szykuje?

Anna Mucha nago na portalu Instagram

CZYTAJ TEŻ: Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Gwiazda kilka lat temu uchodziła za przysłowiową szarą myszkę, lecz od pewnego czasu ta tendencja uległa radykalnej zmianie. Dziś Anna Mucha uchodzi za prawdziwą seks bombę polskiego show biznesu. I nic w tym dziwnego, ponieważ sama zainteresowana lubi dokładać w tym temacie do pieca. Jej najnowsza publikacja na portalu Instagram wzbudziła liczne komentarze. Tym razem aktorka postanowiła pokazać się od tyłu.

Anna Mucha nago na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie szokuje fanów w internacie. Przesadziła?
Anna Mucha nago na portalu Instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie szokuje fanów w internacie. Przesadziła?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Anna Mucha opublikowała na portalu Instagram zdjęcie w łóżku, gdzie była zupełnie naga. Gwiazda TVP odsłoniła fragment swojego pośladka, natomiast resztę ciała zasłaniała trzymana w ręce przez aktorkę kołdra. Fani gwiazdy po prostu oszaleli z zachwytu. Aktorka mogła od nich usłyszeć naprawdę wiele ciepłych i pozytywnych słów. Warto dodać, iż mimo czterdziestki na karku Anna Mucha wciąż utrzymuje wręcz idealną formę oraz dyspozycję. Jesteście tego samego zdania?

Anno, ty golasie.

Jaka opalona ta nasza muszka.

Lubię twoje ciało oglądać. 

Niektórzy zwrócili również uwagę na biały pasek na pośladku Muchy. Czyżby to pamiątka po ostatnim wypadzie na plażę?

Jakaś taka niedoopalona. 

Fajny biały paseczek.

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Kurdej-Szatan odważnie się wypina. Co za widoki!
Wieniawa prawie nago na Sycylii! Żadna z gwiazd się tak nie pokazała

, , , ,