Życie Doroty Wellman to koszmar. Wyznała całą, bolesną prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dorota Wellman to gwiazda stacji TVN oraz programu „Dzień dobry TVN”. Niestety od wielu już lat prezenterka musi się mierzyć z falą hejtu, która jest kierowana przez przeciwników w jej stronę.

Dorota Wellman od lat prowadzi w stacji TVN program „Dzień dobry TVN”. To właśnie za jego sprawą zyskała największą popularność. Dziennikarka ma na swoim koncie również prowadzenie najważniejszych imprez organizowanych przez stację TVN. Mimo sławy od lat spotyka się z hejtem, który jest spowodowany głównie jej wagą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Damięcki atakuje PiS, ale zapomniał kim był jego ojciec? Sam się przyznał

Dorota Wellman w mediach pracuje już od wielu lat. Olbrzymie grono Polek i Polaków kojarzy dziennikarkę przede wszystkim z pracy dla komercyjnej stacji TVN. To właśnie tam zyskała największą popularność. Niestety prócz licznego grona sympatyków Dorota Wellman posiada również hejterów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dorota Wellman – gwiazda TVN i „Dzień dobry TVN” ofiarą hejtu

To właśnie nich między innymi ich temat postanowiła wypowiedzieć się w rozmowie z Agatą Młynarską. Prezenterka wyznała, że z powodu swojej wagi często napotyka na bardzo chamskie epitety. Dodała przy tym, że jej wagą nie jest spowodowana jej stylem życia. Problem w tym aspekcie stanowią względy zdrowotne.

Zobacz również: Nie żyje gwiazda polskiej muzyki. Miliony Polaków we łzach

Słyszę o sobie „świnia”, „baleron”, „wieloryb”. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować. Nie jem dużo i najbardziej lubię zielone (…). Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutujęmówiła Dorota Wellman.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziennikarka dodała także, że mimo wszystko starała się walczyć ze swoją wagą. Dzięki temu przez kilka lat udało jej się stracić 30 kg wagi.

Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: „Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu”. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza mówiła prezenterka TVN.

Dorota Wellman to gwiazda stacji TVN oraz programu "Dzień dobry TVN". Niestety od wielu już lat prezenterka musi się mierzyć z falą hejtu
Dorota Wellman to gwiazda stacji TVN oraz programu „Dzień dobry TVN”. Niestety od wielu już lat prezenterka musi się mierzyć z falą hejtu. Screen YouTube

Źródło: wp

Zobacz również:

Angelina Jolie umiera? Szokujące doniesienia mediów!

Szumowski o powrocie obostrzeń i kwarantanny. Decyzja zapadła

Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →