Patryk Vega upokorzył go w produkcji „Polityka”. Schetyna wściekły

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Patryk Vega nieustannie promuje na portalu Instagram swój nowy film pod tytułem „Polityka”. Reżyser wrzuca kolejne filmiki, które ukazują pojedyncze sceny, najpierw skupił się na politykach PiS. Teraz pokazał coś o partii opozycyjnej, a dokładniej scenę z aktorem grającym szefa PO, Grzegorz Schetyna nie będzie zadowolony.

Patryk Vega uwielbia wzbudzać kontrowersje, wszystkie jego produkcje są bardzo wyraziste, nierzadko zwyczajnie wulgarne. Jednak trafia w gusta tłumu Polaków, gdyż wszystkie jego filmy są tłumnie odwiedzane i oglądane na ekranach kin.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak też pewnie będzie z jego nową produkcją, Patryk Vega montuje własnie swój kolejny film pod tytułem „Polityka”. Reżyser nie omieszkał też pamiętać o promocji i usilnie reklamuje swoje powstające jeszcze dzieło na swoim kanale na portalu Instagram.

CZYTAJ TEŻ: Pawłowicz okrutnie upokorzona! Tego nie wytrzymała

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od kilku dni bombarduje media społecznościowe pojedynczymi scenami z powstającego obrazu. Widzieliśmy już Janusza Chabiora oraz Antka Królikowskiego, w rolach Antoniego Macierewicza i Misiewicza. Scena pokazana przez Vegę jest bardzo niedwuznaczna i sugeruje romans między dwoma panami.

Kolejną ofiarą Patryka Vegi padła Krystyna Pawłowicz, pokazał on scenę z sejmu i wystąpienia posłanki na mównicy. Także premier Morawiecki został pokazany w bardzo niekorzystnym świetle. Nawet ojciec Rydzyk został pokazany w jednej ze scen, dlatego politycy PiS i ich zwolennicy wysnuli przypuszczenie, że film ma być atakiem skierowanym tylko w ich stronę.

Patryk Vega straszy PO w kolejnym klipie z jego nowego filmu „Polityka!

Patryk Vega straszy PO w nowym klipie z filmu "Polityka" na Instagram. Nie tylko PiS obrywa, Grzegorz Schetyna będzie wściekły!
Patryk Vega straszy PO w nowym klipie z filmu „Polityka” na Instagram. Nie tylko PiS obrywa, Grzegorz Schetyna będzie wściekły!

Vega postanowił się bronić i wrzucił kolejny klip, tym razem w roli głównej wystąpił lider PO, Grzegorz Schetyna. Jego rolę odgrywał będzie Zbigniew Suszyński. Scena nawiązuje do sławnych ośmiorniczek oraz bezwzględnego podejścia do prowadzenia polityki oraz myślenia, czym jest demokracja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Smierć u Trzaskowskiego. PiS pokazał klasę

Wielu użytkowników zwróciło uwagę w komentarzach, że porównania te są słabe i znalazłoby się dużo lepszych smaczków związanych z Platformą Obywatelską. Zarzucają oni reżyserowi, że chce przedstawić partię opozycyjną w lepszym świetle, niż Prawo i Sprawiedliwość.

View this post on Instagram

Opozycja w filmie „Polityka”. #politykapatrykvega #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło
Kurdej Szatan atakuje TVP! Polaków zamurowało
Gessler pokazała się bez loków. Fanów zamurowało!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →