Ujawniono tajny plan Tuska! Ostra reakcja Pawłowicz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krystyna Pawłowicz wściekła po rzekomym wycieku tajnego planu, który przygotowała Platforma Obywatelska. Ma on za zadanie odsunąć PiS od władzy. Główną osią planu ma być Donald Tusk. Czy to oznacza, że Tusk wraca do Polski?

Krystyna Pawłowicz znana jest ze swoich żywiołowych reakcji w mediach społecznościowych. Także tym razem Posłanka PiS nie zawiodła swoich fanów, z oburzeniem stwierdziła, że Donald Tusk szykuje zamach na władze centralne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsający odcinek „Projekt Lady”. Poleją się łzy

Według informacji jakie przekazała posłanka już jutro, czyli 4 czerwca Tusk ma ogłosić plan Wielkiej Polski Obywatelskiej, gdzie opozycja chce pociągnąć tym pomysłem za sobą miliony wyborców i osiągnąć zwycięstwo w wyborach na jesieni. Właśnie dlatego Pawłowicz twierdzi, że to skok na Polskę oraz kompromitacja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tusk wraca do Polski?

Krystyna Pawłowicz (PiS) oburzona socjotechnicznym planem przejęcia władzy przez PO. 4 czerwca Donald Tusk ma to ogłosić. Czy Tusk wraca do Polski?
Krystyna Pawłowicz (PiS) oburzona socjotechnicznym planem przejęcia władzy przez PO. 4 czerwca Donald Tusk ma to ogłosić. Czy Tusk wraca do Polski?

Na 4 czerwca bieżącego roku zaplanowane są obchody 30-lecia pierwszych niekomunistycznych wyborów w RP, gdzie głównym punktem ma być wiec na Długim Targu w Gdańsku. To tam właśnie Donald Tusk ma ogłosić swój plan na jesienne wybory, także Platforma Obywatelska planuje rozprawić się z PiS oraz wygrać wybory. Eksperci PO długo przygotowywali plan, który ma ogłosić właśnie Tusk.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

Jak podaje redakcja WNET, która podobno dotarła do tajnego planu PO. Planują oni przejęcie inicjatywy przez PO i zmianę wizerunku na reformatorski. Chcą to osiągnąć poprzez zmiany w Konstytucji, między innymi ograniczenie władzy centralnej oraz poszerzenie obowiązków samorządów i sądownictwa. Także do likwidacji mają być ministerstwa rolnictwa, nauki, edukacji, gospodarki, czy sportu, a kompetencje mają przejąć marszałkowie województw.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krystyna Pawłowicz nie pozostawiła suchej nitki na tajnym planie PO, była tak oburzona pisząc twitta, że pomyliła daty i zapisała 4 IV jako datę wystąpienia. Jak zaznaczyła posłanka, uważa to za socjotechniczny plan mający ogłupić wyborców. Dlatego też, uważa go za kompromitację oraz próbę likwidacji tożsamości narodowej polaków.

Wszystkiego dowiemy się już 4 czerwca kiedy to Tusk wystąpi na obchodach 30-lecia pierwszych niekomunistycznych wyborów w Polsce. Które odbędą się na Długim Targu w Gdańsku. Czy okaże się tam, że Tusk wraca do Polski?

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”
Szok w Big Brother! Wielki Brat oszukał wszystkich
Wojewódzki ostro oberwał! Wrzucił zdjęcia na Facebook
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Wojciechowska w ciąży? Ujawniła prawdę
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →