Awantura w TVN. Poseł PiS nie wytrzymał i powiedział co sądzi o stacji

Do bardzo mocnej wymiany zdań doszło w stacji TVN: w programie „Rozmowa Piaseckiego starali się ze sobą prowadzący Konrad Piasecki oraz poseł PiS – Adam Bielan.

Tematem dyskusji dziennikarza z politykiem Prawa i Sprawiedliwości była kwestia zbliżających się wyborów prezydenckich oraz sytuacji w Polsce wywołanej przez koronawirusa.

Czytaj też: Andrzej Duda ostro do opozycji. Zapamiętają to na długo

W pewnym momencie rozmowy między dziennikarzem, a politykiem wytworzyło się poważne napięcie. Wywołały je przede wszystkim pytania dziennikarza, które nie za bardzo spodobały się politykowi PiS.

W „Rozmowa Piaseckiego” starali się ze sobą prowadzący Konrad Piasecki oraz poseł PiS – Adam Bielan

Do poważnego starcia doszło w TVN. W programie „Rozmowa Piaseckiego” gościem prowadzącego był polityk Prawa i Sprawiedliwości – Adam Bielan. Tematem przewodnim dyskusji była aktualna sytuacja w Polsce w czasie epidemii koronawirusa oraz niespełnione obietnice Andrzeja Dudy.

Zobacz również: Gessler wściekła na Polaków! Powiedziała co o nich myśli

Ten ostatni temat wyjątkowo wyprowadził z równowagi Adama Bielana. Polityk Prawa i Sprawiedliwości równie ostro zareagował również na pytania związane z epidemią koronawirusa w Polsce.

– Panie redaktorze, na jakiej planecie pan żyje? Na jakim kontynencie pan żyje? (…) Zdaje się, że pan żyje w bańce pod nazwą Trzaskowski Vision Network. Czy pan zna statystyki dotyczące zgonów, śmierci we Francji, we Włoszech, w Hiszpanii? Czy pan pamięta, jakie decyzje byli zmuszeni podejmować brakiem sprzętu?

– mówił Bielan.

Pytany, co z obietnicą Andrzeja Dudy dotyczącą zwiększenia kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł, którą prezydent złożył pięć lat temu, polityk odpowiedział, że:

– Widziałem Rafała Trzaskowskiego, pieszczocha TVN, wielokrotnie w państwa stacji i nigdy nie pytano go o rozliczenie jego obietnic wyborczych. Proszę powiedzieć, kiedy w ostatnich dwóch tygodniach TVN zajął się skandalicznie wysokimi zarobkami w ratuszu?

Do wymiany zdań doszło w stacji TVN: w programie "Rozmowa Piaseckiego starali się ze sobą prowadzący Konrad Piasecki oraz poseł PiS - Adam Bielan
Do wymiany zdań doszło w stacji TVN: w programie „Rozmowa Piaseckiego starali się ze sobą prowadzący Konrad Piasecki oraz poseł PiS – Adam Bielan. Screen YouTube

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Damięcki chce ukarać Kaczyńskiego. Zobacz co wymyślił

Bolesna wpadka Szumowskiego w programie na żywo. Słyszała to cała Polska

Gwiazdy TVN zmiażdżyły Trzaskowskiego. Wyznali na kogo będą głosować

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →