Bolesna wpadka Szumowskiego w programie na żywo. Słyszała to cała Polska

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka jaką zaliczył w programie Bogdana Romanowskiego minister zdrowia Łukasz Szumowski poszła w świat, rozmowa dotyczyła COVID-19, w pewnym momencie minister został zapytany o Edytę Górniak i … pomylił artystów.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski był gościem w TVN, w programie Bogdana Rymanowskiego Gość Wydarzeń, wpadka jaką zaliczył minister wywołała uśmiech na twarzy prowadzącego. Poszło o Edytę Górniak, w pewnym momencie dziennikarz zapytał Szumowskiego, czy lubi jej piosenki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazdy TVN zmiażdżyły Trzaskowskiego. Wyznali na kogo będą głosować

Minister odpowiedział szczerze, że bardzo, nawet widział Orła Cień. Prowadzący Bogdan Rymanowski wyśmiał tę wpadkę, gdyż utwór wykonuje zespół Varius Manx, a nie Edyta Górniak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka jaką zaliczył minister Szumowski wywołała uśmiech prowadzącego

W dalszej części rozmowy Bogdan Rymanowski zapytał o kontrowersyjną wypowiedź artystki. Która otwarcie stwierdziła, że sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom na COVID-19, gdy szczepionka zostanie już wynaleziona. W tej sprawie Górniak wysłała nawet list do ministra. Napisała w nim, że jej sprzeciw spowodowany jest tym, że uważa iż choroba została wywołana specjalnie przez globalistów.

Zobacz również: Wnuczka Millera znowu odleciała! Kolejne szokujące wyznanie

„To brzmi trochę tak, jak spisek 12 mędrców, którzy sterują gospodarką światową i kryzysami. Nie bardzo wiem, jak ci globaliści mieli tego maleńkiego wirusa skonstruować w jakimś tajnym laboratorium”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– stwierdził żartobliwie minister zdrowia.

Szumowski: jego wpadka rozśmieszyła Rymanowskiego

Po chwili dodał także:

„Myślę, że gospodarka straciła na wirusie tak dużo, że żaden kraj, który przeszedł przez pandemię naprawdę – jak Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy – żadne interesy tego nie usprawiedliwiają i oczywiście żadne interesy nie były na tym robione. Pamiętajmy, że to są teorie spiskowe. Jak wiele – jak to, że 5G powoduje wirusa, jak to, że w szczepionkach są mikrochipy”.

Minister odpowiedział także na pytanie czy w Polsce szczepionka na COVID-19 będzie obowiązkowa.

„To zależy, jak będzie wyglądała szczepionka, jakie będziemy mieli dane do jej działania, jakie będą dane dotyczące jej bezpieczeństwa. Jeżeli ta szczepionka będzie bezpieczna, to moim prywatnym zdaniem, bo nie mam danych – uważam, że one powinny być obowiązkowe, jeżeli będzie skuteczna i bezpieczna”

Wpadka jaką zaliczył minister zdrowia Łukasz Szumowski poszła w świat, rozmowa dotyczyła COVID-19 został zapytany o Edytę Górniak i pomylił artystów.
Wpadka: Minister zdrowia Łukasz Szumowski myli Varius Manx z Edytą Górniak podczas rozmowy o COVID-19, screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Prokop pożegnał się z widzami programu TVN! Już wiadomo co się stało…

140 tysięcy osób straci prawo jazdy! Szykuje się pogrom kierowców

Górniak przerwała milczenie i wydała szokujące oświadczenie. Nie do wiary!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →