PiS zaskoczył Trzaskowskiego tym nagraniem! To trzeba zobaczyć (wideo)

Wybory prezydenckie 2020: Sztab PiS i Andrzeja Dudy zaprezentował spot, z którego Rafał Trzaskowski nie będzie raczej zadowolony.

Kampania wyborcza małymi kroczkami nabiera ostatecznego rozmachu. Przed nami ostatnie dni, w trakcie których kandydaci będą się starać przekonać do siebie jak największą liczbę potencjalnych wyborców. Nie brakuje w tym zagrywek ukazujących błędy poszczególnych kandydatów. Tak taki ruch zdecydował się między innymi sztab PiS i Abdrzeja Dudy. Nowy spot wyborczy ukazuje największe błędy i kompromitację włodarza stolicy.

Czytaj też: Szok! Słynny lekarz gwiazd ujawnił prawdę o Wojewódzkim

Wybory prezydenckie wciąż przed nami. Do ostatecznego werdyktu Polaków może dojść już 28 czerwca, a więc w najbliższą niedzielę. Największymi faworytami w tym wyścigu są przede wszystkim Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W tej sytuacji sztab PiS postanowił stworzyć spot, w którym wytyka dosadnie błędy prezydenta Warszawy. Nie zabrakło odniesień do legendarnej taśmy klejącej, oczyszczalni „Czajka” oraz również stosunku Trzaskowskiego do LGBT. To jednak nie wszystko.

Wybory prezydenckie 2020: Sztab PiS i Andrzeja Dudy zaprezentował spot, z którego Rafał Trzaskowski nie będzie zadowolony

Cześć, tu Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać. Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować 4 tygodnie, by potem 5 lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka” – słyszymy w spocie na samym początku.  „Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów. Twoim jest lotnisko w Berlinie i karta LGBT. Martwi mnie, że kiedy było w Warszawie ciężko z wirusem, Ty poszedłeś na L4. Ze zmęczenia? Serio dałeś biednej pani 20 gr?„. – słyszymy w dalszej części.

Zobacz również: Janowski przerywa milczenie! Ostry atak na PiS i TVP. Bardzo poważne oskarżenia

W spocie słyszymy także:

Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny. Więc fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę, ale jedyne, co Polska od ciebie dostała, to rozwożone toksyczne szambo. A lansujesz się na ekologii. Więc Rafał, dość to my mamy, ale twojej ściemy. Polska”mówi dalej lektor w spocie uderzającym w kandydata KO na prezydenta.

Wybory prezydenckie 2020: Sztab PiS i Andrzeja Dudy zaprezentował spot, z którego Rafał Trzaskowski nie będzie raczej zadowolony.
Wybory prezydenckie 2020: Sztab PiS i Andrzeja Dudy zaprezentował spot, z którego Rafał Trzaskowski nie będzie raczej zadowolony. Screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Doda ujawnia prawdę o celebrytach. Potworny wstrząs dla Polaków!

Do sieci wyciekło zdjęcie Benedykta XVI. Przerażający i smutny widok

Szok! Krzysztof Jackowski ujawnia wizję ws. wyborów. Będzie skandal

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →