Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?

Udostępnij:

Wizyta Macrona w Polsce, spotkanie Macron – Duda. Polskie media podały informację o tym że prezydent Francji Emmanuel Macron złoży już w lutym wizytę w Polsce. 3 i 4 lutego Macron odwiedzi Warszawę i Kraków. Informacje potwierdził Pałac Elizejski.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Olejnik wpadła w szał! Mocne uderzenie w rząd PiS

W Polsce, już w grudniu szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski poinformował, że w lutym spodziewana jest wizyta Emmanuela Macrona w Polsce.

Wizyta Macrona w Polsce

Wizyta Macrona w Polsce luty 2020, spotkanie Macron - Duda. Polskie media podały informację o tym że prezydent Francji Emmanuel Macron
Wizyta prezydenta Francji w Polsce luty 2020, spotkanie Macron – Duda. Polskie media podały informację o tym że prezydent Francji Emmanuel Macron

„Mogę wstępnie zakomunikować, że spodziewamy się w lutym wizyty prezydenta Macrona w Polsce” – poinformował Krzysztof Szczerski. Dodał jeszcze że do umówienia spotkania doszło za kulisami posiedzenia Rady Północnoatlantyckiej w Londynie, które odbyło się pod koniec grudnia.

ZOBACZ TEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

„Efektem tej rozmowy jest przygotowywana wizyta prezydenta Macrona w lutym. Mam nadzieję, że dojdzie ona do skutku i będziemy mogli ją oficjalnie potwierdzić” – powiedział Szczerski.

źródło: PAP, Interia.pl

Zobacz też:

Anja Rubik nago w gorącej sesji! Robi się naprawdę gorąco!
Panowie, lepiej usiądźcie. Autorka „365 dni” pokazała niemal wszystko!
Kuba Wojewódzki nie wytrzymał. Obraził kobiety!
Michał Piróg szczerze o tym jaka jest Mucha. Padły mocne słowa!
Szok! Wiktoria Gąsiewska topless! Te sceny są naprawdę ostre!

loading...

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →