Kuba Wojewódzki nie wytrzymał. Obraził kobiety!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dawana gwiazda takich telewizji jak Polsat oraz TVP. Dziś Kuba uchodzi za największą gwiazdę portalu Instagram w Polsce. Jego profil jest obserwowany przez ponad milion internautów. Gwiazdor publikuję tam przeróżne rzeczy. Są nimi między innymi zdjęcia i nagrania związane z jego życiem prywatnym, zawodowym, lecz również i podróże. Aktualnie Kuba jest ma urlopie. Gwiazdor TVN wyjechał na wypoczynek do światowej stolicy Marihuany, którą bez wątpienia jest Jamajka. Z tego wypadu już zdążył wstawić kilka ciekawych zdjęć. Jedno w szczególny sposób ujęło fanów. Co Kuba Wojewódzki robił na Jamajce?

Kuba Wojewódzki i Jamajka

Kuba Wojewódzki przede wszystkim samozwańczy król TVN. Kilka lat temu pracował również w takich stacjach telewizyjnych jak Polsat oraz nawet TVP. Od tamtego czasu minęło jednak wiele lat. Dziś Kuba jest nierozerwalnie związany z komercyjną stacją i bardzo wyraziście wpisuje się w jej codzienną narrację.
Aktualnie ggwiazdor jest na urlopie. Gwiazdor bardzo lubi podróżować po egzotycznych krajach. Jednym z nich jest Jamajka. To właśnie ten kraj jako kolejny wybrał sobie do odpoczynku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Lara Gessler ma dosyć?! Odcina się od mediów!

Wojewódzki na samym początku swojej podróży zaznaczył, że za wiele zdjęć, nagrań oraz instastory nie będzie publikować. Mimo wszystko postanowił od tej reguły zrobić wyjątek. Kuba wstawił na portalu Instagram zdjęcie, na którym znajduje się w towarzystwie jednego z mieszkańców najweselszego państwa na globie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że zdjęcie, jak to zdjęcie. Fani jednak zauważyli na nim jeden szczegół, o który od już wielu lat lubią czepiać się popularnego dziennikarza. Chodzi w tym przypadku o jego bardzo chude nogi…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki (Jamajka) to samozwańczy król TVN i  gwiazda telewizji jak Polsat oraz TVP. Dziś Kuba uchodzi za największą gwiazdę portalu Instagram...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Szokujące wyznanie Halinki Kiepskiej! Była uzależniona od…

Kuba Wojewódzki z tym problemem musi wzmagać się od bardzo dawna. W zasadzie ma to miejsca za każdym razem przy publikacji zdjęć w krótkich spodenkach. Fani zgodnie z tradycją postanowili mu przypomnieć, że jego nogi jak na ten wiek wyglądają jak u nastolatka. Król TVN na tego typu komentarze starał się odpowiadać bardzo dyplomatycznie. Niestety w pewnym momencie wszelkie aspekty dyplomacji odeszły na bok. Jeden z komentarzy wyraźnie nie spodobał się Kubie, który postanowił odpowiedzieć w dobrze znanym dla siebie stylu.

„Weź chłopie nabierz ciała trochę, bo ta „chudość” przeraża…” – napisała jedna z internautek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba odpowiedział w swoim stylu.

„Tak zwykle piszą kobiety z nadwagą…” – odpowiedział Kuba Wojewódzki.

POLECAMY:

Wow! Wieniawa zaprezentowała swoje pośladki!
Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w związku!
Mega wpadka Rosati! Fani jej tego nie darują!
Wendzikowska pokazała niemal wszystko! Ale zrobiło się gorąco!
Jurek Owsiak ostro o rządzie. Zaczyna współpracę z opozycją?!

Wojewódzki Jamajka / Instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →