Panowie, lepiej usiądźcie. Autorka „365 dni” pokazała niemal wszystko!

Autorka bestsellera „365 dni”, o którym mówi się, że jest polską odpowiedzią na „50 twarzy Greya” lubi szokować nie tylko na kartach swych książek, ale także w życiu codziennym. Opinie na temat tego, czy Blanka Lipińska ma talent pisarski są podzielone, ale nikt nie zaprzeczy, że jest ona posiadaczką wspaniałego ciała, o czym wszyscy mogą się przekonać wchodząc na jej Instagram i przeglądając liczną kolekcję zdjęć w bikini. Potwierdzeniem tego faktu jest również jej udział w rozbieranej sesji dla magazynu CKM.

Czytaj też: Awantura w Senacie! Lidia Staroń punktuje sędziów – to trzeba zobaczyć (wideo)

Blanka Lipińska nie wstydzi się swego ciała, czemu daje wyraz na Insta, regularnie wrzucając zdjęcia w bikini. Widać, że napisanie „365 dni” nie sprawiło jej większego problemu, bowiem kobieta nosi zmysłowość jak drugą skórę, a kuszenie i seksapil przychodzą jej naturalnie.

Blanka Lipińska w bikini wygląda niesamowicie

Blanka Lipińska w bikini na Insta pokazuje, że pisząc odpowiedź na "50 twarzy Greya", czyli "365 dni" wiedziała o co chodzi. Potwierdza to sesja dla CKM
fot.: Blanka Lipińska, screen/ Instagram

Jej wysportowane ciało sprawia, że kompleksów mogą nabawić się nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, którzy mogą jedynie pomarzyć o takiej kobiecie. Nic zatem dziwnego, że Blanka Lipińska w bikini to jeden z najbardziej popularnych tematów wśród osób obserwujących jej Instagram, bowiem trudno oderwać wzrok.

Czytaj też: Gwiazda TzG w gorącej sesji! Odsłoniła zdecydowanie za dużo!

Jest również oczywiste, że pisząc polską odpowiedź na „50 twarzy Greya”, autorka nie musiała zbytnio popuszczać wodzy fantazji, bo kobiecość, zmysłowość i seks aż w niej kipią. Trzeba przyznać, że gdyby więcej polskich pisarek wyglądało w bikini tak, jak Blanka Lipińska, to czytelnictwo w Polsce skoczyłoby o 500%. No, ale nie każda pisarka ma na koncie sesję dla magazynu CKM…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda przyznała się. Przeszła przemianę!
Wieniawa zaatakowana przez fanów! Zdecydowała się na odpowiedź
Znamy zarobki Roxie! Kwoty wbijają w fotel!
Myślała, że jest w upragnionej ciąży. Badanie ujawniło straszną prawdę
Poważna choroba Kurdej Szatan?! To zdjęcie wiele mówi

, , , ,