Szok! Wiktoria Gąsiewska topless! Te sceny są naprawdę ostre!

W najnowszym polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt” Wiktoria Gąsiewska wystąpi topless! A przynajmniej taka plotka przewaliła się przez Instagram przy okazji premiery drugiego trailera oraz plakatu filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Ale czy faktycznie plotka mówi prawdę? Czy aktorka znana z seriali „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” zdecyduje się w końcu zaprezentować widzom swoje nagie ciało? Byłaby to sensacja, bo fani czekają na ten moment już od dawna.

Czytaj też: Gwiazda TzG w gorącej sesji! Odsłoniła zdecydowanie za dużo!

Niewiele jest w polskim show-businessie gwiazd, które wzbudzałyby takie emocje, co młoda aktorka znana z seriali „Barwy szczęścia” i „Rodzinka pl”, bowiem bez wątpienia jest to jedna z najseksowniejszych aktorek młodego wieku. Mimo tego, Wiktoria Gąsiewska raczej nie należy do tych osób, które chętnie prezentują się na ekranie topless, ale fani wciąż liczą, że ta sytuacja w końcu się zmieni.

Czy to prawda, że Wiktoria Gąsiewska wystąpi topless?

Podobno filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" Wiktoria Gąsiewska ("Rodzinka pl", " Barwy szczęścia") pojawi się topless! Fani na Insta nie mogą się doczekać
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Być może sprawi to najnowszy polski horror pod tytułem „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, bowiem plotka głosi, że Wiktoria Gąsiewska pojawia się w nim topless. Fani dopytują się czy to prawda na profilu gwiazdy na portalu Instagram, ale jaj na razie Wiktoria nie odniosła się do plotek.

Czytaj też: Doda przyznała się. Przeszła przemianę!

Jeśli plotka ta okaże się prawdziwa i Wiktoria Gąsiewska faktycznie pojawi się na ekranie topless, będzie to zapewne przełomowy moment w jej karierze, bo do tej pory młoda gwiazda raczej stroniła od rozbierania się przed widzami.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wieniawa zaatakowana przez fanów! Zdecydowała się na odpowiedź
Znamy zarobki Roxie! Kwoty wbijają w fotel!
Myślała, że jest w upragnionej ciąży. Badanie ujawniło straszną prawdę
Poważna choroba Kurdej Szatan?! To zdjęcie wiele mówi
Straszna wpadka Siwiec! Fani byli bezlitośni!

, , , , ,