Agnieszka Woźniak-Starak obchodziła urodziny. Nie uwierzysz jak

Agnieszka Woźniak-Starak – gwiazda stacji TVN i Newonce Radio obchodziła urodziny na portalu Instagram.

Czytaj też: Jest odpowiedź TVN w sprawie Pochanke. Ostro

Taka decyzja jest w pełni uzasadniona. Już od ponad miesiąca polska służba zdrowia walczy z rozwojem epidemii koronawirusa w Polsce. Niestety w tej sytuacji wielu Polaków jest zmuszonych do tego, aby jedną z najważniejszych dat w roku spędzić w bardzo ograniczony sposób, bez przyjaciół, a także innych bliskich sobie osób.

Taką formę postanowiła wybrać Agnieszka Woźniak-Starak,  która właśnie obchodziła swoje 42 urodziny. W jaki sposób przebiegała impreza u popularnej dziennikarki?

Agnieszka Woźniak-Starak obchodziła urodziny na portalu Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka telewizyjna oraz dziennikarka. Swoją przygodę w mediach rozpoczęła ponad 15 lat temu. Bliżej mogliśmy ją poznać za sprawą pracy w TVP. Następnie w roku 2013 rozpoczęła swoją przygodę z telewizją TVN, która trwała do sierpnia ubiegłego roku.

Wówczas to dziennikarka podjęła decyzję o tymczasowej rezygnacji z pracy w telewizji z powodu tragicznej śmierci jej męża  – Piotra Woźniaka-Staraka,  który zginął wypadając z łódki na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Po tamtych wydarzeniach Agnieszka Woźniak-Starak bardzo radykalnie ograniczała swoje występy w mediach. Wszystko miało ulec zmianie już w marcu. To wówczas prezenterka przyjęła propozycję z Newonce Radio na poprowadzenie jednej z audycji.

Można powiedzieć, że był to dla niej powrót do korzeni, ponieważ pierwsze kroki prezenterki w mediach miały miejsce właśnie w radiu. Niestety dzisiejsza sytuacja uniemożliwiła jej kontynuację nowej pracy.

W tej sytuacji również organizacja 42 urodzin  była niemożliwa do przeprowadzenia w tradycyjnej formie. Dlatego właśnie dziennikarka wpadła na pomysł,  że swoją imprezę urodzinową zorganizuje za pośrednictwem InstaStory na portalu Instagram.

Zobacz również: Zmiany w zasadach przemieszczania się – rząd potwierdza

W gronie najbliższych znajomych nieprzyjaciół oraz fanów dziennikarka spędziła tą jakże ważną datę w swoim życiu.

Z okazji urodzin życzymy Agnieszce Woźniak-Starak wszystkiego dobrego!

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazda stacji TVN i Newonce Radio obchodziła urodziny na portalu Instagram. Taka decyzja jest w pełni uzasadniona.
Agnieszka Woźniak-Starak – gwiazda stacji TVN i Newonce Radio obchodziła urodziny na portalu Instagram. Taka decyzja jest w pełni uzasadniona./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →