Grabowski szczerze na temat osób wege. Będziesz w szoku co wyznał!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski to aktor znany przede z serialu Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się od ponad 20 lat na antenie telewizji Polsat. Nie ulega wątpliwości, że aktor jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Nikt nie wyobraża sobie dziś roli Ferdka Kiepskiego bez jej odgrywania przez Andrzeja Grabowskiego. Z kolei prywatnie Grabowski to bardzo inteligentny człowiek, który ma własne zdanie na wiele tematów. Jednym z nich jest wegetarianizm. Czy gwiazdor Świata według Kiepskich próbował kiedyś żyć bez jedzenia mięsa? Andrzej Grabowski i wegetarianizm idą ze sobą w parze?

Andrzej Grabowski to aktor znany ze Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się od lat na antenie telewizji Polsat. Grabowski i wegetarianizm...
Andrzej Grabowski/ screen YouTube

Grabowski i wegetarianizm

Czytaj też: Kurdej Szatan zalicza drastyczną wpadkę! Fani się odwracają!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Próbowałem być wegetarianinem, wytrzymałem może z tydzień lub półtora. Szanuję wegetarianizm jako wybór. Ale człowiek jest gatunkiem wszystkożernym, jemy wszystko od robaków przez marchewkę po krowę. Nasza dieta składa się z węglowodanów i białka, a mięso dostarcza nam go w najbardziej przyswajalnej formie.Nie wiadomo, co jest mniej humanitarne, trzymanie zwierząt w okropnych warunkach, karmienie ich hormonami, czy myślistwo. Patologie są wszędzie, nie tylko wśród myśliwych i rzeźników, ale także wegetarian. Bo są tacy, którzy zabiliby innych za zabijanie zwierząt. Pamiętam jak kiedyś zapytałem wegetariankę, czym karmi swoje psy. Powiedziała, że jedzeniem z puszki. No i teraz pytanie, co w tej puszce jest. Pietruszka? Marchewka posypana szczypiorkiem? Tam też są zwierzęta, przerabiane w najgorszych warunkach. – mówił Andrzej Grabowski, który dodał następnie, że:
  • Nie chcę powiedzieć, że wegetarianizm to fanaberia. Ale walczący wegetarianie, którzy sami posiadają zwierzęta i karmią je mięsem innych zwierząt… Ale powtarzam, szanuję każdy wybór, niech każdy je, co lubi. Jak mówił zawsze dosadnie reżyser Jerzy Krasowski “Jeden lubi dobrą muzykę, a drugiemu nogi śmierdzą”. – Mówił Andrzej Grabowski.

Kim jest Andrzej Grabowski

Czytaj też: Edyta Górniak wyśmiana! Internauci nie mieli dla niej litości!

Andrzej Grabowski to przede wszystkim aktor znany z serialu Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się od ponad 20 lat na antenie telewizji Polsat. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie za sprawą tej produkcji aktor zyskał największą popularność wśród polskich widzów. Dziś prócz „Kiepskich” możemy go oglądać w serialu „Blondynka”, gdzie wciela się w postać kontrowersyjnego polityka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY

Lewandowska oszukała fanów?! Nie kryją oburzenia!
Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Warzecha ostro o WOŚP w TVN. Dziennikarka zaskoczona!
Julia Wieniawa ma dosyć! Czy to koniec kariery?!
Magda Gessler ma kłopot. Jej brat prosi o pomoc!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →