Warzecha ostro o WOŚP w TVN. Dziennikarka zaskoczona!

Redaktor Łukasz Warzecha był gościem stacji TVN w programie „Loża prasowa”. Dziennikarz wypowiedział się między innymi na temat ostatniej imprezy organizowanej przez Jurka Owsiaka. Łukasz Warzecha stwierdził, że WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) jest związana między innymi z hipokryzją jej organizatora. Były dziennikarz TVP, a aktualny portalu „DoRzeczy” stwierdził bardzo bezpośrednio, że w jego ocenie Jurek Owsiak to polityk. Komentarz Warzechy wyraźnie nie przypadł do gustu prowadzącej program oraz reszcie gości w publicystycznym programie. Czy po takiej wypowiedzi dziennikarz zostanie jeszcze zaproszony do komercyjnej stacji?

Łukasz Warzecha ostro o WOŚP i Jurku Owsiaku w TVN

Łukasz Warzecha stwierdził w programie „Loża prasowa”, że w jego ocenie Jurek Owsiak jest tak naprawdę politykiem i nie jest w żadnym stopniu apolityczny. To słowa wyraźnie nie przypadły do gustu reszcie gości w studiu programu.

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

— Życzę panu Owsiakowi, żeby w kolejnych wyborach zerwał z hipokryzją i kandydował z ramienia obecnej opozycji, bo właściwie jest on politykiem w mojej opinii, co zresztą mówię od wielu lat — mówił Łukasz Warzecha na antenie TVN24. Na tym jednak wywód byłego dziennikarza TVP się nie skończył.

Zobacz również: Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!

— Metoda taka, że „krytykujesz Owsiaka, to znaczy, że chcesz, aby małe dzieci umierały”, to straszna demagogia — odpowiedział prowadzącej program Małgorzacie Łaszcz, zwracającej uwagę na sprzęt kupiony z zebranych środków.

Redaktor Łukasz Warzecha był gościem stacji TVN w programie "Loża prasowa". Łukasz Warzecha stwierdził,  że WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy)...
Łukasz Warzecha/ screen YouTube

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie Jurek Owsiak bardzo aktywnie zaangażował się w sprawy polityczne w Polsce. W tym tygodniu lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował o planach zawarcia współpracy z marszałkiem senatu – Tomaszem Grodzkim ws. między innymi rozwoju dziecięcej psychologii.

POLECAMY:

Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!
loading...

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →