Ania z „Rolnik Szuka Żony” przerwała milczenie! Wyznała prawdę o rozstaniu

Ania i Kuba byli ulubioną parą widzów 6 edycji programu „Rolnik Szuka Żony” (TVP1), jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, bowiem para niedawno ogłosiła rozstanie. Niestety, w związku z tym fani programu zaczęli snuć różne domysły, które stawiały w złym świetle Anię, bowiem zaczęto ją oskarżać o spowodowanie rozpadu relacji. Była uczestniczka show „Rolnik Szuka Żony” postanowiła odpowiedzieć na ten skandal i wydała oświadczenie.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)
  3. Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą

„Rolnik Szuka Żony” (TVP1) to jeden z ulubionych programów Polaków, bowiem mogą oni nie tylko kibicować uczestnikom i patrzeć, czy uda im się stworzyć związek, ale także obserwować, jak dana para przechodzi rozstanie.

Czytaj też: Andrzej Duda nie wytrzymał. Jego słowa usłyszał cały świat

Taką parą byli Ania i Kuba, którzy zawiązali relację jeszcze w trakcie trwania programu, ale niestety okazało się, że uczucie to za mało. Kilka dni temu ogłosili rozstanie, co spowodowało, że fani programu „Rolnik Szuka Żony” zaczęli wietrzyć skandal.

Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony” podążyli osobnymi drogami

Ania i Kuba to była ulubiona para w show TVP1 "Rolnik szuka żony", ale związek nie przetrwał i zdecydowali się na rozstanie, a fani twierdzą, że to skandal
fot.: Anna Stelmaszczyk, Jakub Napierała, screen/ Instagram

Aby zażegnać plotki, Ania odniosła się do oskarżeń, bowiem fani twierdzili, że rozstanie to jej wina. Kobieta miała ponoć nie umieć pokochać partnera. W oświadczeniu Ania napisała, że ona i Kuba zakochali się w sobie jeszcze podczas trwania programu „Rolnik Szuka Żony”, ale i związek nie mógł się opierać tylko na miłości.

Czytaj też: Oficjalnie! To z nim Wieniawa zatańczy w show „Taniec z gwiazdami” – wygrana w kieszeni

Po zakończeniu programu „Rolnik Szuka Żony” okazało się, że różnice między nimi są zbyt duże. Dlatego para postanowiła, że najlepszym wyjściem będzie pożegnanie się, ale Ania i Kuba pozostali przyjaciółmi. Co ważne, oboje nie żałują, że dali sobie szansę, bo spędzili razem wiele wspaniałych chwil.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Awantura w Sejmie: Kaczyńskiego poniosło: „Zamknij się!” (wideo)

Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,