Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą

Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, że Paweł Królikowski znów jest w szpitalu, ale złe wiadomości jak widać nie mają końca, bowiem teraz ukazuje się, że po operacji wdało się zakażenie i aktor serialu „Ranczo” jest w krytycznym stanie. Jak widać, czarna seria, którą zapoczątkowało zdiagnozowanie tętniaka mózgu nadal trwa, bowiem Królikowski co rusz zmaga się z nowym, zagrażającym życiu problemem.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Asia zdradziła największą tajemnicę programu „Chłopaki do wzięcia”? Widzowie wściekli
  2. Wieniawa ocieka seksapilem! To zdjęcie jest tylko dla dorosłych
  3. Tusk atakuje Jarosława Kaczyńskiego. Padły mocne słowa (wideo)

Gdy kilka lat temu Paweł Królikowski („Ranczo”) przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, wszyscy odetchnęli z ulgą, bowiem wszystko wskazywało na to, że aktor nieprędko będzie musiał znów znaleźć się w szpitalu.

Czytaj też: Po śmierci Bryanta LA Lakers zrobiło coś niesamowitego!

Niestety, jakiś czas potem lekarze wykryli u niego guza mózgu i konieczne było przeprowadzenie kolejnej ratującej życie operacji, ale na szczęście zakończyła się ona sukcesem. Dlaczego więc Paweł Królikowski znów jest w krytycznym stanie?

Królikowski w krytycznym stanie. Kiedy zakończy się ten koszmar?

Królikowski (Ranczo) w krytycznym stanie w szpitalu, bo po operacji tętniaka mózgu wdało sie zakażenie. Fani i rodzina wstrzymali oddech
fot.: Paweł Królikowski, screen/ Instagram

Okazało się, że w miejscu po usuniętym nowotworze powstał krwiak, ale takie rzeczy podobno zdarzają się często w tego typu sytuacjach, więc zdawało się, że nie ma powodu do przesadnego zmartwienia. Tuż przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski znów odwiedził szpital, ale choć operacja usunięcia tętniaka powiodła się, to aktor znalazł się ponownie w stanie krytycznym.

Czytaj też: Tragedia w Turcji. Andrzej Duda wykonał niesamowity gest

Po operacji wdało się zakażenie, a osłabiony Królikowski nie umiał sobie z nim poradzić, co spowodowało, że postał krytyczny stan zagrożenia życia. Fani i rodzina wstrzymali oddech, bowiem w takiej sytuacji infekcja może doprowadzić nawet do śmierci. Póki co jednak, aktor nie poddaje się i walczy.

źródło: pikio

POLECAMY:

Tomasz Kammel wyznał wszystko – ta choroba może dotknąć każdego

Kaczyński upokorzył Putina – To usłyszały całe Niemcy

Anna Mucha potwierdziła najgorsze. Fanów zszokowało

Kobe Bryant nie żyje. Świat pogrążony w żałobie

PILNE: Atak rakietowy na ambasadę USA.

, , , , ,