Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza olbrzymie zainteresowanie na portalu Instagram, wśród jej fanów. Bez wątpienia Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są bardzo szczęśliwi z powodu nadchodzących narodzin ich drugiego dziecka. Warto przypomnieć, że jako pierwszy świat o ciąży Anny poinformował jej mąż, Robert Lewandowski, który zakomunikował to jednoznacznym gestem po zdobyciu bramki w Bundeslidze. Dziś wszyscy bacznie przyglądają się ciąży popularnej trenerki, która rosnącym brzuszkiem postanowiła pochwalić się na portalu Instagram.

Robert wspiera Annę

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są bardzo szczęśliwi z powodu nadchodzących narodzin ich drugiego dziecka. Na ten moment wciąż nie wiadomo, czy będzie to syn, czy córka. Bez wątpienia fani i kibice Roberta chcieliby, aby tym razem wybitny polski piłkarz miał syna. Chodzi tu przede wszystkim o aspekt kontynuacji piłkarskiej tradycji w rodzinie Lewandowskich. Każdy fan polskiej piłki zdaję sobie sprawę z tego, że za około 20 lat drugi „Lewandowski” może być dla polskiej piłki wybawieniem.

Na ten moment jednak wciąż oficjalnie nie wiemy, czy państwo Lewandowscy będą mieli syna lub córkę. Pewne jest jednak to, że są z tego faktu bardzo mocno zachwyceni. Anna Lewandowska od pewnego czasu, na portalu Instagram, stara się publikować zdjęcia z postępami swojego stanu błogosławionego. Ostatnio wystawiła na InstaStory zdjęcie ze wspólnego wyjazdu z przyjaciółmi do Dubaju. Widać na nim wyraźnie, że ciąża żony kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej jest już bardzo poważnie zaawansowana. Mimo wszystko trenerka zachowuje przy tej sytuacji olbrzymi dystans i potrafi śmiać się ze swoich okresowych zmian.

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza zainteresowanie na portalu Instagram.

Anna Lewandowska/ screen Instagram

„Bokiem zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu”

– napisała Anna Lewandowska na portalu Instagram.

Czytaj też: Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Okazuje się również, że w trakcie ciąży Anna może liczyć na wsparcie ze strony swojego męża. Robert w ostatnim czasie ma bardzo skrupulatnie dbać o żywienie żony. Czyżby w tym aspekcie nastąpiła między nimi chwilowa zamiana ról? Nie od dziś bowiem wiadomo, że to Anna odpowiada za doskonałą dyspozycję fizyczną męża, który na dodatek w tym sezonie przeżywa strzelecką formę życia. A może to po prostu efekt radości z przyszłych narodzin potomka?

„Mój kochany mąż mówi: Jedz, należy ci się i o nic się nie martw”

– napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza olbrzymie zainteresowanie na portalu Instagram wśród jej fanów. Bez wątpienia Anna Lewandowska i Robert Lewandowski...
Anna Lewandowska/ screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →