Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza olbrzymie zainteresowanie na portalu Instagram, wśród jej fanów. Bez wątpienia Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są bardzo szczęśliwi z powodu nadchodzących narodzin ich drugiego dziecka. Warto przypomnieć, że jako pierwszy świat o ciąży Anny poinformował jej mąż, Robert Lewandowski, który zakomunikował to jednoznacznym gestem po zdobyciu bramki w Bundeslidze. Dziś wszyscy bacznie przyglądają się ciąży popularnej trenerki, która rosnącym brzuszkiem postanowiła pochwalić się na portalu Instagram.

Robert wspiera Annę

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są bardzo szczęśliwi z powodu nadchodzących narodzin ich drugiego dziecka. Na ten moment wciąż nie wiadomo, czy będzie to syn, czy córka. Bez wątpienia fani i kibice Roberta chcieliby, aby tym razem wybitny polski piłkarz miał syna. Chodzi tu przede wszystkim o aspekt kontynuacji piłkarskiej tradycji w rodzinie Lewandowskich. Każdy fan polskiej piłki zdaję sobie sprawę z tego, że za około 20 lat drugi „Lewandowski” może być dla polskiej piłki wybawieniem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na ten moment jednak wciąż oficjalnie nie wiemy, czy państwo Lewandowscy będą mieli syna lub córkę. Pewne jest jednak to, że są z tego faktu bardzo mocno zachwyceni. Anna Lewandowska od pewnego czasu, na portalu Instagram, stara się publikować zdjęcia z postępami swojego stanu błogosławionego. Ostatnio wystawiła na InstaStory zdjęcie ze wspólnego wyjazdu z przyjaciółmi do Dubaju. Widać na nim wyraźnie, że ciąża żony kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej jest już bardzo poważnie zaawansowana. Mimo wszystko trenerka zachowuje przy tej sytuacji olbrzymi dystans i potrafi śmiać się ze swoich okresowych zmian.

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza zainteresowanie na portalu Instagram.

Anna Lewandowska/ screen Instagram

„Bokiem zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała Anna Lewandowska na portalu Instagram.

Czytaj też: Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Okazuje się również, że w trakcie ciąży Anna może liczyć na wsparcie ze strony swojego męża. Robert w ostatnim czasie ma bardzo skrupulatnie dbać o żywienie żony. Czyżby w tym aspekcie nastąpiła między nimi chwilowa zamiana ról? Nie od dziś bowiem wiadomo, że to Anna odpowiada za doskonałą dyspozycję fizyczną męża, który na dodatek w tym sezonie przeżywa strzelecką formę życia. A może to po prostu efekt radości z przyszłych narodzin potomka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Mój kochany mąż mówi: Jedz, należy ci się i o nic się nie martw”

– napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska i jej ciąża wzbudza olbrzymie zainteresowanie na portalu Instagram wśród jej fanów. Bez wątpienia Anna Lewandowska i Robert Lewandowski...
Anna Lewandowska/ screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →