Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Donald Trump kłamał? Ujawniono raport przedstawiający skutki ataku na bazy USA, wcześniej Donald Trump twierdził, że nie ucierpiał żaden wojskowy. Jaka jest prawda? Informacje przekazano przez anonimowe źródła agencji Reuters.

ZOBACZ TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie
  2. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  3. TVP może mieć problem! Bodnar złożył skargę

„U ponad 100 amerykańskich żołnierzy stwierdzono urazowe uszkodzenie mózgu (TBI) będące następstwem styczniowego ataku rakietowego przeprowadzonego przez siły Iranu na bazy USA w Iraku” – podał Reuters, przywołując jako źródło administracje Waszyngtonu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródła agencji Reutersa pragnące zachować anonimowość dotarły do szokujących dokumentów. Wynika z nich, że po ataku rakietowym na bazy USA u ponad 100 amerykańskich żołnierzy wykryto objawy TBI. Dokładnie wszystko opisane miało zostać w raporcie przygotowanym przez waszyngtońskie władze. Pentagon nabrał wody w usta i konsekwentnie odmawia udzielenia komentarza w tej sprawie.

Donald Trump kłamał? Raport ujawnił przerażająca prawdę

Wcześniej informowano, że w wyniku ataku na bazę Ain al-Asad urazowe uszkodzenie mózgu wystąpiło u 64 żołnierzy. wtedy też generał Mark Milley, przewodniczący Kolegium Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA zapewniał, że obrażenia żołnierzy są „łagodne”

ZOBACZ TAKŻE: Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wspomniany atak rakietowy na bazy USA odbył się w odwecie za zlikwidowanie przez siły zbrojne USA Kasema Sulejmaniego. Jednakże tuż po ataku prezydent Donald Trump zapewniał, że żaden amerykański żołnierz nie ucierpiał. Jednakże już chwilę później stwierdził, iż doszły go słuchy, że niektórych żołnierzy „boli głowa”.

TO JEST PILNE: Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie

W tłumaczeniu jakie przekazano opinii publicznej mówi się, że symptomy urazowego uszkodzenia mózgu występują dopiero po czasie. miało być to wytłumaczenie dla słów donalda Trump, który uprzednio stwierdził, że żaden żołnierz armii USA nie ucierpiał w wyniku ataku rakietowego na amerykańska bazę.

Donald Trump kłamał? Ujawniono raport przedstawiający skutki ataku na bazy USA, wcześniej Donald Trump twierdził że nie ucierpiał żaden wojskowy.
Donald Trump kłamał? Ujawniono raport przedstawiający skutki ataku na bazy USA, wcześniej Donald Trump twierdził że nie ucierpiał żaden wojskowy.

Źródło: Reuters, Interia

CZYTAJ TAKŻE:

Anna Mucha znowu to zrobiła – odsłoniła piersi. Jest na co patrzeć

Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Był załamany

Szok! Pierwsze zaręczyny w Sanatorium Miłości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →