Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan osiągnęli cel. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Basia Kurdej-Szatan i jej ciąża to główny temat poruszany przez media. Nie uległa wątpliwości, że gwiazda M jak Miłość i W Rytmie Serca jest bardzo szczęśliwa. Aktorka już pewien czas temu deklarowała, że wraz z mężem bardzo chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Przez ten czas podkreślała w licznych wywiadach, że mimo prób nie ma żadnych znaczących rezultatów. Dziś jednak całą Polskę obiegła bardzo radosna nowina. Okazuje się, że po dłuższym czasie małżeństwo Szatanów osiągnęło swój zamierzony cel.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie
  2. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  3. Amerykanie chcieli zrzucić bomby jądrowe na Polskę! Byliśmy o krok od zagłady. Odtajniono dokumenty

Barbara Kurdej-Szatan, a także jej ciąża to główny temat poruszany przez media. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda M jak Miłość oraz również W Rytmie Serca jest bardzo szczęśliwa. Informacje na temat stanu błogosławionego aktorki podał portal Pomponik. W takiej sytuacji nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan, a także jej mąż – Rafał Szatan są niezwykle szczęśliwi. Jak do tej pory para dochowała się tylko jednej córki. Dziś już wiemy, że już za 9 miesięcy przyjdzie kolejny potomek popularnego małżeństwa aktorów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

„Od lat bardzo o to zabiegali. Teraz spełniło się ich wielkie marzenie. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami, jak donosi tygodnik „Dobry Tydzień”!”

– czytamy na portalu Pomponik. Bez wątpienia jest to wspaniała wiadomość dla fanów aktorki znanej przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Niedawno aktorka skarżyła się, że nie może zajść w ciążę. Dziś na szczęście wszystko jest już za nią.

Czytaj też: Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka niedawno wspomniała również, że do dziś pamięta narodziny jej pierwszego dziecka. Aktorka nie kryła, że był to dla niej wspaniały moment w życiu.

Ciąża u Szatanów

„To było przede wszystkim coś wspaniałego! Cud natury! Staraliśmy się o nią cztery miesiące. Po porodzie położyli ją na mnie, ona się uspokoiła i to był najpiękniejszy moment w moim życiu”

– wspomina w wywiadzie dla portalu „Baby by Ann”.

Dziś na dodatek wygląda na to, że ciąża aktorki jest prezydentem dla niej i jej męża z okazji ich dziesiątej rocznicy ślubu, która odbyła się niedawno.

„Strzeliło nam 10 lat! Lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia”

– napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Czytaj również: Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan osiągnęli cel. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Basia Kurdej-Szatan i jej ciąża to główny temat poruszany...
Kurdej Szatan/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →