Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!

Anna Mucha i reklamowane przez nią suplementy to oszustwo? Aktorka i gwiazda serialu TVP – „M jak Miłość” na portalu Instagram ostrzegła swoich fanów przed oszustwem, w którym został wykorzystany jej wizerunek. Niestety nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w ostatnim czasie. Podobnych przypadków jest coraz więcej, a liczba oszukanych w ten sposób osób rośnie.

Anna Mucha i wielkie oszustwo!

CZYTAJ TEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest również bardzo popularna w mediach społecznościowych. Na samym portalu instagram celebrytkę obserwuję ponad 700 tysięcy osób. Ten fakt powoduje, iż coraz więcej osób znając popularną osobę decyduję się na zakup produktów, które reklamuje. Należy jednak pamiętać, iż nie każda reklama jest prawdziwa, a w sieci roi się od fałszywych treści. Niestety jedną z ofiar tego typu praktyk stała się Anna Mucha, której wizerunek został wykorzystany przez firmę sprzedającą suplementy diety na odchudzania.

Anna Mucha tłumaczy oszustwo z jej udziałem

CZYTAJ TEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Anna Mucha za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram ostrzegła fanów przed bezprawnymi praktykami jednej z firm sprzedającej środki na odchudzanie. Ów firma posłużyła się zdjęciami aktorki, które podsumowała komentarzem Muchy, który w rzeczywistości nigdy nie padł.

Anna Mucha i oszustwo na suplementy. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ostrzega na portalu instagram. To nie jedyny przypadek.
Anna Mucha i oszustwo na suplementach. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ostrzega na portalu Instagram. To nie jedyny przypadek.

– Kochani błagam was, nie wierzcie w to. To jest oszustwo i nie wierzcie w to, że ja wam wciskam jakieś suplementy. Nie bierzcie do ust czegoś, czego wcześniej nie sprawdziliście, co nie jest zdrowe i bezpieczne. – napisała gwiazda.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

– Przede wszystkim nie wierzcie w to, że ja wam wciskam tego typu kity. (…) Znam jeden sposób na szybką utratę wagi, nawet w ciągu jednej nocy! Wystarczy odciąć sobie nogę albo urodzić dziecko – zażartowała.

Anna Mucha to aktorka, która popularność zyskała głównie za sprawą gry w filmie „Młode Wilki” oraz serialu „M jak Miłość”.

POLECAMY:

Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →