Anna Mucha jest w ciąży? Sensacyjne zdjęcie obiegło sieć

Anna Mucha to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich gwiazd, teraz zszokowała po raz kolejny, jednak tym razem raczej nieświadomie, bowiem po zdjęciu jakie wrzuciła na Instagram jej fani stwierdzili, że jest w ciąży. Ile w tym prawdy? Ciężko stwierdzić, szczególnie po ostatnich spekulacjach na temat związku aktorki.

Przypomnijmy, że zarówno teraz jak i wcześniej fani byli pewni, niektórzy w 100 procentach. Najpierw próbowano wmówić Annie powrót do Kuby Wojewódzkiego, z którym kiedyś już związek tworzyła. Wystarczyło jedno zdjęcie, jeden szczegół a lawina komentarzy w jednoznaczny sposób wskazywała na fakt powrotu „na stare śmieci”.

Później pojawiły się teorie, że być może to sami główni zainteresowani czyli Kuba Wojewódzki oraz Anna Mucha specjalnie podsycali atmosferę pewności teorii spiskowej, aby troszkę podbić sobie „fejm” w tych ciężkich, koronawirusowych czasach. Ostatecznie sytuacja się rozwiązała, gdy na jaw wyszło z kim tak naprawdę spotyka się Anna Mucha.

Anna Mucha jest w ciąży? Jej fani nie maja wątpliwości

Wyszło na jaw, że nowym partnerem i wybrankiem serca aktorki jest 38 letni Jakub Wons – biznesmen z Warszawy. Natomiast wróćmy do sedna sprawy. Czy Anna Mucha faktycznie może być w ciąży? Internauci twierdzą, że tak. Na ostatnim zdjęciu jakie Anna Korcz wrzuciła na swojego Instagrama widać jak Mucha siedzi z pięknie wyeksponowanymi nogami w kajaku.

Nie to jednak zwróciło uwagę internautów, a… zaokrąglony brzuszek. Lawina komentarzy ruszyła.

„Ale chyba brzuszek rośnie? Czyżby z nowym panem dzidzia?” – pisały internautki.

Zapewne to jak i poprzednie spekulacje o Wojewódzkim okażą się anim poszukiwaniem sensacji, jednakże dopóki do sprawy nie odniesie się sama Anna Mucha nie można niczego wykluczyć. Tak czy siak pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego zarówno jej jak i jej partnerowi.

Anna Mucha zszokowała po raz kolejny, jednak tym razem nie świadomie, jej fani zgromadzeni na Instagram twierdzą, że aktorka może być w ciąży.

Źródło: Insta

Zobacz również:

Świat wstrzymał oddech. Szokująca decyzja Benedykta XVI

Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →