Lewandowscy na Insta, nie uwierzysz kto zrobił to zdjęcie!

Robert i Anna Lewandowscy z pewnością mają powody do radości. Klara Lewandowska, córka znanej pary, choć ma dopiero dwa latka, już przejawia talent do sztuki. Jesienny rodzinny spacer zamienił się w niezwykłą sesję zdjęciową, której największą atrakcją wcale nie był fotografia, a… jej autorka. Anna Lewandowska ujawnia na swoim Instagramie fascynujący szczegół z życia rodziny. „Lewy” pęka z dumy.

Popularny „Lewy” i Anna Lewandowska to jedna z najsłynniejszych polskich par. Największy polski piłkarz ostatnich lat i wielokrotna mistrzyni karate stanowią namiastkę naszej pary królewskiej. Każdy ich krok jest uważnie obserwowany, a wszystko, co robią i mówią jest szeroko komentowane. Mimo tego, starają się zachować normalność, chronią prywatność, a mała Klara spędza dzieciństwo zdala od medialnej wrzawy.

Czytaj też: To co zrobił Wiśniewski zszokowało wszystkich! Mówiła o tym cała Polska

Jednym z przejawów troski o to, by w obliczu sławy zachować pewną sferę życia jedynie dla siebie, jest podejście jakie mają do swojej córki. Klara Lewandowska wychowywana jest z dala od blasku fleszy i rozentuzjazmowanych tłumów. Choć od urodzin dziewczynki minęły już ponad dwa lata, Robert i Anna Lewandowscy jak dotąd nie zdecydowali się pokazać światu jej buzi. Żadna publiczna fotografia małej nie ukazuje jej twarzy, a troskliwi rodzice bardzo dbają, by informacje o jej życiu przedostawały się do wiadomości publicznej na ich warunkach.

Klara Lewandowska robi pierwsze zdjęcie

Lewandowscy na spacerze. To nie jest zwykła fotografia. Czy Klara Lewandowska znalazła hobby? Anna Lewandowska i "Lewy" nie mówią "nie".
fot.: Robert i Anna Lewandowscy, screen/Instagram

Czytaj też: Wielka niespodzianka w TzG! Tego nikt się nie spodziewał!

Ale to nie znaczy, że Klara Lewandowska i fotografia to dwie odległe od siebie sfery! Anna Lewandowska opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z rodzinnego spaceru z podpisem „photo by… KLARA”. Jak możemy się domyślać, fotografia Roberta i Anny to dzieło małej Klary! To świetne zdjęcie i trzeba przyznać, że wygląda, jakby robił je ktoś o wiele starszy. Córka Lewandowskich z pewnością ma zadatki na fotografa, czekamy więc na więcej zdjęć jej autorstwa! Może dzięki temu uda nam się zajrzeć głębiej za zasłonę skrytości otaczającą prywatne życie Lewandowskich!

źródło: Instagram

Polecamy:
Magda Gessler w głębokim szoku: Prawie umarłam!
Rafał Szatan będzie wściekły? Oto co zrobili twórcy TzG!
Grabowski krytykuje sytuację w Polsce. Padły mocne słowa
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama


, , , ,