Magda Gessler w głębokim szoku: Prawie umarłam!

Magda Gessler to gwiazda programów MasterChef i Kuchenne Rewolucje oraz przede wszystkim mama dwojga młodych gwiazd,  którymi są Lara Gessler oraz Tadeusz Müller. W najbliższym odcinku programu kulinarnego MasterChef królowa TVN zostanie bardzo pozytywnie zaskoczona. Tego się raczej nie spodziewała!

CZYTAJ TEŻ: Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef. Popularna restauratorka sporą sławę zyskała przede wszystkim za sprawą pierwszego z wymienionych programów,  którego formuła przykuwa uwagę milionów widzów od prawie dziesięciu lat. Pani Magda jest aktualnie niekwestionowaną królową TVN, która małymi krokami w świat polskiego show biznesu stara się wprowadzać swoje dzieci.

Magda Gessler to gwiazda Masterchef i Kuchenne Rewolucje oraz przede wszystkim mama dwojga młodych gwiazd,  którymi są Lara Gessler oraz Tadeusz Müller.
Magda Gessler to gwiazda MasterChef i Kuchenne Rewolucje oraz przede wszystkim mama dwojga młodych gwiazd, którymi są Lara Gessler oraz Tadeusz Müller.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler zaskoczyła fanów! Zdjęcia jej zdobyczy podbijają Internet

Magda Gessler w szoku! Tego się nie spodziewała

Lara Gessler i Tadeusz Müller to pociechy restauratorki,  które są coraz lepiej rozpoznawalne. Choć do ich mamy jeszcze sporo im brakuje,  to trzeba przyznać,  że nie próżnują. Lara jest to początkująca influencerka, która na portalu Instagram obserwuje ponad 100 tysięcy fanów. Z kolei Tadeusz Müller to restaurator, który słynie z promowania zdrowych trendów żywieniowych na kanale Food Network Polska.

Już dziś o dzieciach Magdy Gessler jest głośno za sprawą programu MasterChef. To właśnie w najnowszym odcinku programu Lara i Tadeusz wręczą swojej mamie piękny bukiet kwiatów oraz tort bezowy. Na dodatek uczestnicy programu wyjątkowo będą mieć zadanie ugotowania swoich dań z listy ulubionych składników Magdy Gessler. Zapowiada się bardzo interesujący odcinek.

POLECAMY:

Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs
Kurdej Szatan już tego nie ukryje – jej związek przechodzi poważny kryzys?
Doda kontra Edyta Górniak. Konflikt narasta
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →