Grabowski krytykuje sytuację w Polsce. Padły mocne słowa

Andrzej Grabowski to aktor znany przede wszystkim z serialu Świat według Kiepskich oraz filmu Polityka, a na dodatek popularny artysta, jest również jurorem w programie Taniec z Gwiazdami. Bez wątpienia Grabowski na brak pracy narzekać nie może. Poza pracą jako aktor lubi również od czasu do czasu wystąpić w roli Stand Upera. Niestety w ostatnim czasie aktora dotknęła „cenzura”. O co dokładnie chodzi?

Andrzej Grabowski to aktor, który słynie przede wszystkim z gry w serialu Świat według Kiepskich. Niedawno głośno było o jego występie w filmie Patryka Vegi pt. „Polityka”. Produkcja została jednak bardzo mocno skrytykowana przez recenzentów z powodu jej wysokiej stronniczość i ataku wymierzonym wyłącznie w jedno środowisko polityczne. W całej sytuacji dostało się również grającym w filmie aktorom, wśród których znalazł się również Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski o sytuacji w kraju, słowa krytyki

Andrzej Grabowski to aktor znany z  Świat według Kiepskich oraz filmu Polityka. Popularny artysta, jest również jurorem w programie Taniec z Gwiazdami.
Andrzej Grabowski to aktor znany z Świat według Kiepskich oraz filmu Polityka. Popularny artysta, jest również jurorem w programie Taniec z Gwiazdami.

CZYTAJ TEŻ: Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama

Pan Andrzej bez wątpienia do sympatyków aktualnie rządzącej w Polsce partii nie należy. Ten fakt wielokrotnie podkreślał w licznych wywiadach, lecz mimo wszystko z wielkim szacunkiem odnosił się do lidera Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem Jarosław Kaczyński to najlepszy polski polityk – strateg, który nie ma sobie równego. Grabowski przyznaje to choć poglądy ma zupełnie inne niż były premier polskiego rządu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler zaskoczyła fanów! Zdjęcia jej zdobyczy podbijają Internet

W jednym z niedawnych wywiadów Grabowski odniósł się do kwestii cenzury w Polsce. Jego zdaniem występuje ona powszechnie.

W naszym kraju cenzura zawsze była, a obecnie jest coś gorszego od cenzury, czyli autocenzura. To jest coś gorszego, bo wtedy człowiek sam siebie próbuje cenzurować albo cenzuruje drugiego człowieka, nie będąc cenzorem.

  • stwierdził Andrzej Grabowski.

POLECAMY:

Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs
Kurdej Szatan już tego nie ukryje – jej związek przechodzi poważny kryzys?
Doda kontra Edyta Górniak. Konflikt narasta
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →