Asia zdradziła największą tajemnicę programu „Chłopaki do wzięcia”? Widzowie wściekli

Asia Wielocha z programu „Chłopaki do Wzięcia” produkcji telewizji „Polsat” przez przypadek wygadała się jaka jest największa tajemnica produkcji. Widzowie będą mogli czuć się przez to oszukani. W internecie wybuchła burzliwa dyskusja.

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

Joasia to jedna z najbardziej popularnych uczestniczek programu telewizji Polsat „Chłopaki do Wzięcia”. Rozbawiała widzów za każdym razem gdy pojawiala się na ekranie. Dzięki swojemu stylowi bycia zyskała wierne grono fanów. Jej wypowiedzi spowodowały, że nie można o niej zapomnieć.

Tak tez stało się tym razem kiedy w trakcie wypowiedzi padło z jej ust coś co wprawiło widzów programu „Chłopaki do Wzięcia” w osłupienie – czyżby Asia Wielocha zdradziła największą tajemnicę programu?

Asia Wielocha z „Chłopaki do Wzięcia” ujawnia – to największa tajemnica programu

Jeden z kanałów na popularnej platformie YouTube pokazał krótki fragment nagrania na którym widać jak Asia Wielocha jest szykowana do zdjęć. To własnie w trakcie tych przygotowań miała wypowiedzieć znaną wszystkim kwestię o powiązaniu ciąży z bólem zęba. Asia stwierdziła wtedy, że czuje, iż jest w ciąży ponieważ boli ja ząb.

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Cała prawda o nagraniu okazała się jednak mniej zabawna, bowiem Asia postanowiła zabrać głos w tej sprawie. To właśnie te słowa, które wstrząsnęły widzami programu „Chłopaki do Wzięcia”.

„Telewizja mi kazała tak powiedzieć o tym zębie. My realizujemy w kontraście z „Kiepskimi” i tam u nich jest śmiesznie, a u nas było smutno i ponuro. […] A tak naprawdę wyszłam na idiotkę, a nią nie jestem”

– wyjawiła Asia Wielocha z programu „Chłopaki do Wzięcia”.

Widzowie programu mogą czuć się oszukani przez telewizję „Polsat” i producentów show „Chłopaki do Wzięcia” gdyż jak się okazuje nie jest to prawdziwe życie bohaterów produkcji. Jeżeli to co mówi Asia Wielocha jest wiarygodne to wygląda na to, że wiele kwestii, które fani serii uznali za prawdę może być w rzeczywistości wyreżyserowane.

TO JEST TERAZ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  3. Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz

Jest jednak druga strona medalu. Należy mieć na uwadze, że to co powiedziała Asia jest niesamowitą kompromitacją. Internauci do tej pory pękają ze śmiechu słysząc o tym, że ból zęba jest bezpośrednim objawem ciąży. Stąd wniosek, że uczestniczka show Polsatu mogła specjalnie skłamać aby się nieco wybielić.

Asia Wielocha z programu "Chłopaki do Wzięcia" produkcji telewizji "Polsat" przez przypadek wygadała się jaka jest największa tajemnica produkcji
Asia Wielocha z programu „Chłopaki do Wzięcia” produkcji telewizji „Polsat” przez przypadek wygadała się jaka jest największa tajemnica produkcji

źródło: Pikio, YouTube

NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →