Katarzyna Bujakiewicz całkiem nago. Te zdjęcia zatrzymały serca wielu panów

Katarzyna Bujakiewicz wygląda wciąż nieziemsko, jednakże mało kto pamięta o jej gorącej sesji w której pokazała się zupełnie nago. Jej stare zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy zarówno męską jak i damską część jej fanów.

Zobacz też: Gwiazda „Barw Szczęścia” i „Świata według Kiepskich” w szpitalu! Trwa walka o życie

To jedna z tych kobiet, które pięknie dojrzewają. Chciałoby się rzec, że im starsza tym lepsza. Aktorkę widzowie pokochali za rolę w popularnych serialach takich jak „Na dobre i na złe” za rolę pielęgniarki Marty. Później dała się poznać również jako działaczka i kobieta o gołębim sercu.

Jej uśmiech i bardzo miłe usposobienie zapadło w pamięć nie tylko jej fanom, ale również współpracownikom.

Katarzyna Bujakiewicz swój niesamowity wygląd zawdzięcza uprawianiu sportu i dbaniu o zdrowie. Niejedna kobieta zapewne zazdrości jej takiego wyglądu, któremu czas absolutnie nie szkodzi. Niewątpliwie prócz dbania o siebie to również sprawa genów.

Katarzyna Bujakiewicz pokazała się nago w CKM

Artystka nie ma problemu aby pokazywać się naturalnie i bez makijażu za co nie raz chwalili ją fani. Ale to co odkopaliśmy w redakcji sprzed kilkunastu lat spowoduje zawrót głowy przede wszystkim w męskiej części naszych czytelników.

Czytaj także: Dzień po pogrzebie usłyszeli głośne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli. Ten widok wstrząsnął wszystkimi

Pamiętacie gdy Katarzyna Bujakiewicz pokazała się w CKM? Nie? Ta okładka powinna przypomnieć wam o jednym z najbardziej pożądanych numerów CKM w historii.

Katarzyna Bujakiewicz wygląda wciąż nieziemsko, jednakże mało kto pamięta o jej gorącej sesji w której pokazała się zupełnie nago.
Katarzyna Bujakiewicz wygląda wciąż nieziemsko, jednakże mało kto pamięta o jej gorącej sesji w której pokazała się zupełnie nago.

Źródło: CKM

Czytaj również:

Tuż przed śmiercią mąż nagrał jej wiadomość… Jej treść powala

Oblał jej twarz kwasem siarkowym. Pokazała drastyczne zdjęcia po ataku (foto)

Potwierdzono dramatyczne informacje o papieżu Benedykcie. Wierni przerażeni

To fakt! Amerykańskie wojsko testowało broń biologiczną na 200 tys. swoich obywateli. Ludzie umierali.

Sąd najwyższy odrzucił protest wyborczy kandydata KO. Co teraz zrobi Trzaskowski?

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →