Kurdej Szatan atakuje TVP! Polaków zamurowało

Barbara Kurdej Szatan wydała oświadczenie na portalu Instagram odnośnie zwolnienia jej z prowadzenie programów produkowanych dla TVP. Chodzi tu między innymi o „The Voice of Poland’, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Gwiazda serialu „M jak Miłość” nie jest zadowolona ze sposobu w jaki ją potraktowano.

Barbara Kurdej Szatan podpadła ostatnio ludziom decydującym o kształcie i kierunku w jakim zmierza Telewizja Polska. Aktorka wielokrotnie prowokowała w mediach społecznościowych, tak na portalu Facebook, jak i Instagram, przełożonych publicznym epatowaniem swoich poglądów.

W wielu postach wyrażała poparcie dla pardy równości w stolicy, czy stowarzyszeń LGBT. Wypowiadała się także politycznie, wyrażając poparcie w wyborach samorządowych dla kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

CZYTAJ TEŻ: Smierć u Trzaskowskiego. PiS pokazał klasę

Miało się to spotkać z wielkim niezadowoleniem zarządu TVP związanego teraz z Prawem i Sprawiedliwością. Mimo, że wydali oni oświadczenie, że zwolnienie Kurdej Szatan z pełnionych obowiązków nie ma nic wspólnego z jej przekonaniami politycznymi, a jest próbą odświeżenia programów i zdobycia nowych widzów mało kto w to uwierzył.

Barbara Kurdej Szatan atakuje TVP!

Barbara Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP) wydała oświadczenie na Instagram odnośnie zwolnienia jej z programów The Voice of Poland, czy The Voice Kids.
Barbara Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP) wydała oświadczenie na Instagram odnośnie zwolnienia jej z programów The Voice of Poland, czy The Voice Kids.

W tym momencie Barbara Kurdej Szatan związana jest z TVP tylko poprzez swoją rolę w serialu „M jak Miłość”. Aktorka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na swoim Instagramie. W podpisie pod postem napisała wiele podziękowań dla producentów, ekip oraz widzów programów, które prowadziła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pokazała się bez loków. Fanów zamurowało!

Podziękowała też samej TVP za wieloletnią współpracę, na koniec jednak nie omieszkała umieścić uszczypliwej uwagi i wymierzyć policzek zarządowi telewizji. Twierdzi ona, że zachowali się mało profesjonalnie informując ja o zwolnieniu poprzez rozmowę telefoniczną wykonaną przez jednego z producentów.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło
Upokorzenie Gessler w sieci! Sama to wrzuciła na Insta
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie nago! Całkiem mu odbiło?
Pokazali zdjęcia ze „Świat według Kiepskich”. Nie uwierzycie

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →