Siostra Kurdej-Szatan nie wytrzymała! Będzie kolejny skandal?

Barbara Kurdej-Szatan kolejny raz spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami w sieci, tym razem jej siostra nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt na Insta, będzie kolejny skandal?

Czytaj też: Gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” trafiła do szpitala

Ludzie uwięzieni przez koronawirus w domach wymyślają kolejne sposoby na zabicie nudy. Tym razem w mediach społecznościowych powstał nowy łańcuszek.

Chodzi o to żeby zamiast zamartwiać się kolejnymi tragicznymi doniesieniami na temat światowej epidemii, przejrzeć domowe pudła i wyszukać swoje zdjęcia z dzieciństwa i opublikować je w mediach społecznościowych.

W akcję zaangażowały się także gwiazdy, a wśród nich Barbara Kurdej-Szatan, która podzieliła się z fanami zdjęciem z dzieciństwa, na którym pozuje razem z siostrą. Opublikowała je na portalu społecznościowym Instagram.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z dzieciństwa i kolejny raz dotknął ją hejt

„Kocham Cię Siostra, wsparcie na zawsze. Usiądziemy razem na tej trawce, na bosaka, uśmiechając się do siebie i świata, jak napisałaś … :)”

– napisała Basia pod zdjęciem.

Fani wrócili jednak do sprawy sprzed kilku dni, kiedy za wspólne zdjęcie z mężem, aktorkę spotkał straszny hejt. Zarzucono Kurdej-Szatan wtedy, że na siłę próbuje promować męża, któremu kariera nie potoczyła się tak dobrze. Wtedy w obronę wzięła ją własnie siostra, która na swoim Instagramie opublikowała następującej treści post.

Zobacz również: Kwaśniewski chciał zabłysnąć w TVN słowami o wirusie. Pokazali mu miejsce w szeregu

„Nigdy nie zrozumiem tych biednych, żałosnych, internetowych kreatur, które karmią się zaspokajaniem najniższych instynktów. Skąd to się bierze..? Ta zawiść, zajadłość, głupota, nieokiełznana chęć poniżania i dosrywania drugiemu człowiekowi. Smutni ludzie. Nieskończenie nieszczęśliwi. Nie jestem też w stanie zaakceptować poziomu dziennikarstwa polskich mediów internetowych. Co za szambo…”

Internauci jak widać tak łatwo nie chcą odpuścić Basi i jej rodzinie, niestety hejt w sieci jest bardzo poważnym problemem, z którym sobie zwyczajnie nie radzimy.

Barbara Kurdej-Szatan spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami, jej siostra nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt na Insta, będzie kolejny skandal?
Barbara Kurdej-Szatan spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami, jej siostra nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt na Insta, będzie kolejny skandal? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Nie żyje znany aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

Koronawirus w Polsce: Coraz więcej chorych

To może Cię również zainteresować:

Wyciekł poufny dokument ws koronawirusa. Przerażająca treść

Czesi mają lek na koronawirusa? Podali wyniki

Córka Kowalskiej zachorowała, zapadła decyzja o intubacji

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →