Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość i ostatniego show Taniec z Gwiazdami. Basia Kurdej Szatan i jej domniemana ciąża jest w ostatnim czasie tematem numer jeden dla plotkarskich mediów. Z kolei sama aktorka ma już dosyć pytań na ten newralgiczny temat, co dosadnie pokazała podczas jednego z najnowszych wywiadów.

Czytaj też: Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość i w ostatnim czasie również telewizji Polsat. Basia swoje poczynania w świecie polskiego show biznesu zaczynała naprawdę skromnie od występów w reklamach telewizyjnych. W gruncie rzeczy w jednej z nich występuje do dziś, lecz to już zupełnie inna bajka, w przeciwieństwie do pozostałych.

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia gwiazda serialu M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami. Basia Kurdej Szatan i jej "ciąża" denerwuje już aktorkę.
Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia gwiazda serialu M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami. Basia Kurdej Szatan i jej „ciąża” denerwuje już aktorkę.

Czytaj też: Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

Kurdej Szatan wielką sławę na małym ekranie rozpoczęła od angażu w serialu M jak Miłość. Dziś już aktorka ma za sobą rolę w wielu filmach oraz serialach. Bez wątpienia jest jedną z głównych postaci polskiego show biznesu, o której mówi się sporo. Ostatnio dziennikarze są ciekawi, czy Basia jest w ciąży? Aktorka w ostatnio udzielonym wywiadzie powiedziała wprost co myśli na ten temat.

„Hania od dawna chciałaby mieć rodzeństwo i my również tego chcemy” – powiedziała Kurdej Szatan.

„Jezu, no co! Bujaj się. Kebaba idę zjeść. Przestań, to jest nieeleganckie. Kurde. Co, kiedy będzie ciąża. Nie wiem, kiedy będzie, bo nie wiem, kiedy wyjdzie” – dodała po chwili.

POLECAMY:

Znamienne słowa Morawieckiego przed śmiercią. Coś wzruszającego! (wideo)
To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?
Kornel Morawiecki nie żyje. Premier zdradza jego ostatnie słowa
Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów
Wojewódzki na żywo zadzwonił do ojca. Kazał mu spier…

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →