Baron zaliczył gigantyczną wpadkę w „The Voice Kids”! To poszło na żywo

W ostatnim odcinku The Voice Kids podczas przesłuchań w Ciemno, Baron nie rozpoznał jednego z największych hitów Kozidrak. Brak wiedzy jurora zszokował widzów. To była duża wpadka, a Baron może się teraz wstydzić. Obecna edycja programu prezentuje niezwykle wysoki poziom. Młodzi wokaliści wprawiają w osłupienie zarówno widzów jak i jurorów. Wielu uczestników wykazuje niezwykłą dojrzałość, wiedzę muzyczną oraz genialne umiejętności wokalne na poziomie „The Voice of Poland”, w niektórych aspektach Baron mógłby uczyć się od uczestników.

TO JEST TERAZ NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

  1. Szokujące wieści! Jessica z „Rolnik Szuka Żony” podjęła życiową decyzję
  2. Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop
  3. Ogromny cios! Jest decyzja ws Królikowskiego. Fani we łzach

W ostatnim odcinku największe wrażenie na widzach i jurorach zrobiła 15-letnia Natalia, która zaśpiewała Adele, akompaniując sobie przy tym na fortepianie. Dziewczynka zaprezentowała również własną kompozycję, która bardzo spodobała się trenerom.

Kolejnym mocnym kandydatem w „The Voice Kids 3” jest również Antek Szydłowski, który również zaśpiewał piosenkę Adele. Fotele jurorów odwróciły się po kilku sekundach.

Czytaj też: Andrzej Duda ostro zareagował na wydarzenia w Izraelu

Wpadka Barona w „The Voice kids”

Juror The voice of Poland i The Voice Kids Baron zaskoczył wszystkich. Nie znał ślynnego utworu Kozidrak, to była kompromitująca wpadka
Baron-Instagram

Nie obyło się również bez wpadki, którą tym razem zaliczył Baron, który jest jurorem w programach „The Voice Kids” oraz „The Voice of Poland”. Jedna z uczestniczek zaśpiewała piosenkę zespołu Bajm „Ta sama chwila”. W pewnym momencie Baron zwrócił się do Tomsona z pytaniem:

Czyja to piosenka?

Jak się okazało Baron nie wiedział, że jest to piosenka Beaty Kozidrak, była to dosyć kompromitująca wpadka. Piosenka  „Ta sama chwila” to ogromny hit sprzed ponad 20 lat.

Czytaj też: Nowy sezon „Ranczo” wraca? Tej gwiazdy już nie zobaczysz

Baron musiał poprosić o pomoc swoich kolegów w odgadnięciu tajemniczej tożsamości artysty odpowiedzialnego za powstanie piosenki „Ta sama chwila”. Widzowie oraz fani zespołu Bajm oraz Beaty Kozidrak mogli poczuć się lekko rozczarowani brakiem wiedzy jurora.

Źródło: pikio.pl

POLECAMY TAKŻE:

Andrzej Duda zaskoczył. Co z ustawą kagańcową?
„Ustawa Kagańcowa” będzie zablokowana? Opozycja posuwa się do „ostateczności”

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop
„Zamach stanu” w sejmie? Opozycja nie ma wątpliwości
Seweryn Nowak wyznał prawdę. Dlatego poszedł do „Rolnika”

, , , ,