Szokujące wieści! Jessica z „Rolnik Szuka Żony” podjęła życiową decyzję

Kolejna edycja programu Rolnik szuka żony TVP już za nami. Marta Manowska miała bez wątpienia sporo pracy w tym sezonie, bo działo się naprawdę dużo. Mimo wszystko dziś wciąż możemy wspominać bohaterów poprzednich edycji popularnego programu. Wśród nich jest Jessica, która w Rolnik szuka żony wystąpiła w 2018 roku, a jej wybrankiem był Krzysztof. Ostatecznie 24-latka nie zaznała miłości u młodego rolnika. Dziś jej życie znajduje się w zupełnie innym miejscu. Okazuje się na dodatek, że kobieta niedawno przeżyła oświadczyny. Jaki był ich ostateczny rezultat?

Jessica z „Rolnik Szuka Żony” podjęła decyzję

Czytaj też: Tego się nikt nie spodziewał! Niezwykły gest prezydenta Ukrainy w Jerozolimie

Jessica to gwiazda Rolnik z edycji 2018. Nie ulega wątpliwości, że Marta Manowska i widzowie TVP jeszcze długo będą pamiętać niebanalną Jessice, która była jedynym z najbardziej „kolorowych ptaków” wszystkich ostatnich edycji popularnego programu. Dziś okazuje się, że 25-latka niedawno otrzymała oświadczyny ze strony jednego ze swoich adoratorów. Mimo wszystko ostatecznie propozycja zawarcia związku małżeńskiego została odrzucona przez gwiazdę TVP.

Marta Manowska i Rolnik szuka żony TVP: Jessica z Rolnik szuka żony otrzymała propozycję zaręczyn. Co z nią zrobiła?  Okazuje się...
Rolnik szuka żony/ screen YouTube

Czytaj też: Katarzyna Figura w magazynie „Playboy”. Na widok zdjęć miękną kolana

Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość – wyznała Jessica.

Dawna uczestniczka Rolnik szuka żony przyznaję, że mimo wszystko liczy na odnalezienie miłości na wsi.

Choć pochodzę z Leszna, spodobało mi się na wsi. Myślę, że tam też miałabym klientki na zabiegi kosmetyczne – stwierdziła uczestniczka.

POLECAMY TAKŻE:

Znana uczestniczka „Top Model” urodziła dziecko! Zdjęcie chwyta za serce.
Siostra Szpaka pokazała intymne zdjęcie z chłopakiem. Michał nie będzie zachwycony
Gwiazda „Big Brother” zmienia się nie do poznania-to metamorfoza roku
Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała
Tak dziś wygląda grób Kory. Aż trudno w to uwierzyć

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →