Nowy sezon „Ranczo” wraca? Tej gwiazdy już nie zobaczysz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ulega wątpliwości, że serial Ranczo przez dziesięć lat był flagowym serialem TVP. Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski przez lata zachwycali nas swoją grą aktorską. Niestety już prawie cztery lata temu władzę TVP podjęły decyzję, że legendarny serial nie będzie kontynuowany. Dla fanów był to olbrzymi cios. Warto dodać, że co tydzień przed telewizorami w niedzielne wieczory zasiadało miliony fanów, aby ujrzeć wesołe perypetie mieszkańców gminy Wilkowyje. Dziś okazuje się, że pojawił się cień nadziei na to, że już niedługo ujrzymy ulubiony serial ponownie na małym ekranie. Nowy sezon serialu Ranczo już niedługo?

Czytaj też: Tego się nikt nie spodziewał! Niezwykły gest prezydenta Ukrainy w Jerozolimie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu widzów TVP zadaje od lat jedno pytanie: Czy Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski ponownie wrócą wraz z serialem Ranczo na ekrany? Ciężko powiedzieć, aby aktualne informacje były w 100 procentach pewne, lecz nie ulega wątpliwości, że dają sporą dozę nadziei dla fanów kultowego serialu. Niedawno Ilona Ostrowska postanowiła wypowiedzieć się na temat serialu, za sprawą którego zyskała olbrzymią popularność. Według odtwórczyni serialowej postaci „Lucy” – wznowienie produkcji serialu ma nastąpić już tej wiosny.

Nowy sezon serialu Ranczo już na wiosnę w TVP?

Czytaj też: Katarzyna Figura w magazynie „Playboy”. Na widok zdjęć miękną kolana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy – zdradziła w wywiadzie z portalem „Jastrząb Post”.

Nowy sezon Ranczo: Serial Ranczo przez dziesięć lat był flagowym serialem TVP. Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski
Kadr z filmu Ranczo/ screen YouTube

Ostrowska zapytana, czy rok 2020 będzie rokiem serialu Ranczo odpowiedziała, że:
– Tak, myślę, że tak będzie!

„Ranczo” – nowy sezon: Ela Romanowska nie pojawi się na ekranie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów Eli Romanowskiej. Okazuje się bowiem, że aktorka na ten moment nie dostała żadnej informacji od producentów.

-Nie wiem nic na ten temat. Mnie raczej w tej produkcji nie będzie. Ja mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim, czy to w serialach, które gram czy w programach, których biorę udział. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy, żeby inne mogły się zacząć, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu. Jola zawsze będzie w moim sercu, ale czas już jej powiedzieć „cześć”– wyznała Romanowska.

POLECAMY TAKŻE:

Znana uczestniczka „Top Model” urodziła dziecko! Zdjęcie chwyta za serce.
Siostra Szpaka pokazała intymne zdjęcie z chłopakiem. Michał nie będzie zachwycony
Gwiazda „Big Brother” zmienia się nie do poznania-to metamorfoza roku
Bunt sędziów? Gersdorf dostała list – znamy jego treść
Tak dziś wygląda grób Kory. Aż trudno w to uwierzyć

Ranczo – nowy sezon już wkrótce na ekranach telewizorów

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →