Seweryn Nowak wyznał prawdę. Dlatego poszedł do „Rolnika”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk to gwiazdy poprzedniej edycji programu Rolnik szuka żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Nie ulega wątpliwości, że ta para dostarczyła przed kilkoma tygodniami olbrzymiej dawki emocji dla wszystkich widzów legendarnego programu TVP. Na samym początku mogło się wszystkim wydawać, że Marlena i Seweryn stworzą ze sobą po programie wręcz idealny związek. Tak się jednak nie stało. Kochankowie tuż przed końcem zaczęli się bardzo poważnie ze sobą kłócić. Dla wielu widzów to był szok. Po zakończeniu nagrań Seweryn podjął decyzję o szczerym wyznaniu w jednym z wywiadów. Powiedział wprost o swoim udziale w reality show.

Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk z „Rolnik Szuka Żony”

Dziś skupimy się przede wszystkim na Sewerynie. W poprzedniej edycji był on jednym z najmłodszych uczestników. Według fanów posiadał on również najbardziej atrakcyjne kandydatki. Wśród nich była 22-letnia Marlena Bazylczuk, która od samego początku uchodziła za jego największą faworytkę. Dziś już wiemy, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Dziś oboje są w zupełnie innych związkach. Z kolei sam Seweryn wyznał niedawno powód, dla którego podjął decyzję o wystąpieniu w programie,  którego prowadzącą jest Marta Manowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Namawiała mnie do tego moja mama, która zmarła w grudniu 2018 roku. Jej marzeniem było, żebym znalazł swoją drugą połówkę. Żebym miał kogoś, kto mnie pokocha takiego, jakim jestem. Również starsza siostra radziła, żebym spróbował. Stwierdziła, że to powinna być dziewczyna, która zna się na gospodarstwie. Bo mieszkać na wsi, a pracować na roli, to dwie różne rzeczy. A trzeba to pogodzić. Sam się sobie dziwię, że wszystko ogarniam. – mówił Seweryn Nowak z Rolnik szuka żony.

Czytaj też : Wow! Tak Mucha świętowała 6 urodziny syna. To co dla niego przygotowała robi ogromne wrażenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk to gwiazdy poprzedniej edycji programu Rolnik szuka żony , którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Seweryn Nowak „Rolnik Szuka Żony”/ screen YouTube

Seweryn powiedział także wprost o wartościach,  które stara się wyznawać w swoim życiu.

Czytaj też: Domańska była jeszcze pijana? To co zrobiła w DDTVN zszokowało widzów (film)

Szczerość i zaufanie. Uważam, że trzeba być sobą. Nie warto nikogo udawać, bo kłamstwo ma krótkie nogi. Od przyszłej żony też oczekuję szczerości i uczciwości. To jaki jestem, zawdzięczam rodzicom. Ich dobremu sercu i miłości. Byli kochającym się małżeństwem. Wychowali mnie z siostrą blisko Boga. Dali nam dobry przykład. Myślę, że czuwają z góry nad każdym moim krokiem. – mówił Seweryn Nowak z „Rolnik Szuka Żony”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródło: Pomponik

POLECAMY:

Gwiazda „Big Brother” zmienia się nie do poznania-to metamorfoza roku
W USA zadano pytanie o Holokaust – wynik sondażu zaskakuje
To nie śmierć męża skłoniła Woźniak Starak do tej decyzji. Ujawniono prawdziwy powód
Lewandowska nominowana. Raczej nie będzie zadowolona jak wygra
Co się dzieje z Szostak? Dodała zdjęcie które przeraża. „Zjedz coś!”
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →