Skandal w Big Brotherze! Widzowie są oburzeni

W domu Wielkiego Brata wielkie zmiany! Decyzją widzów program pożegnał Łukasz, za to do uczestników programu dołączyły dwie nowe osoby: Ewa i Natalia. Oczywiście i tym razem nie obyło się bez kontrowersji, choć to nie Kamil Lemieszewski był sprawcą zamieszania. Zamęt wybuchł wśród fanów zgromadzonych na portalach Facebook i Instagram. Wykryli oni bowiem, że Natalia brała już udział w castingach do „Top Model”. Padły oskarżenia, że TVN7 faworyzuje osoby, które już wcześniej dały się poznać, zamiast dać szansę innym ludziom. Jak potoczą się losy nowych uczestniczek? Tego dowiemy się już dziś, 15 października, oglądając program „Big Brother”.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem? Fani komentują

„Z dużej chmury mały deszcz” mógłby powiedzieć Kamil Lemieszewski, który kolejny raz ocalił swą skórę podczas głosowania kto ma opuścić dom. Widzowie zadecydowali, że tą osobą będzie Łukasz, tym samym dając Kamilowi co najmniej jeszcze jeden tydzień, w trakcie którego będzie grał na nerwach pozostałym uczestnikom show. Być może jego szanse na jeszcze dłuższe pozostanie w programie jeszcze wrosną, bo opuszczenia domu w niedzielę oprócz niego (co staje się już tradycją) zostały nominowane jeszcze 3 inne osoby: Ania, Kasia i Sarah.

15 października w „Big Brother” poznamy lepiej nowe uczestniczki

Kamil Lemieszewski pozostał w domu, a Instagram i Facebook jest na tropie nowego skandalu. Co zrobią nowe uczestniczki? Big Brother 15 października na TVN7.
fot.: Natalia Nienałtowska, screen/ Instagram

Sądząc po komentarzach fanów na portalach Facebook i Instagram, najmniejszą sympatią spośród tej czwórki cieszy się Sarah, więc być może Kamil Lemieszewski znów oszuka przeznaczenie.

Czytaj też: Fani pod wrażeniem. Hania Szatan to wykapana mama!

Tymczasem dwie nowe uczestniczki rozgościły się już w domu Wielkiego Brata. Trzeba przyznać, że swój pobyt w nim obie zaczęły z przytupem, bo Natalia od oskarżenia o bycie pupilkiem TVN7, a Ewa od spędzenia nocy z… Natalią Dawidowską. Czy między dziewczynami coś się narodziło, czy był to tylko przypadek – tego być może dowiemy się dzisiaj 15 października, oglądając którąś z odsłon programu Big Brother.  

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Ile lat ma Doda? Będziecie w niemałym szoku!
Gessler wchodzi do polityki?! Jej deklaracja szokuje
Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko
Wiśniewski już się nie ukrywa! Nie uwierzycie z kim się pokazał
Doda odsłoniła ciało! Tak obleśnej reakcji się nie spodziewała
, , , ,