Fani pod wrażeniem. Hania Szatan to wykapana mama!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan to gwiazdy tegorocznej 10. edycji show Taniec z Gwiazdami, których córka ma już siedem lat i ma na imię Hania. Pociecha pary gwiazd w tym roku poszła pierwszy raz do szkoły, co bardzo przeżyli jej rodzice, a w szczególności mama, która dla dobra córki rozważała nawet wzięcie urlopu na planie serialu M jak Miłość. Dziś mąż aktorki zachwycił fanów nowymi zdjęciami z córką. Internauci nie mieli wątpliwości do kogo bardziej jest podobna Hania.

Barbara, Rafał i Hania Kurdej Szatan -owie

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan to aktorka znana przede wszystkim dzięki występowi w reklamie znanej sieci komórkowej. To właśnie od tego momentu rozpoczęła się wielka kariera Basi w świecie polskiego show biznesu. Dziś prócz reklamy aktorka może się pochwalić grą w licznych polskich komediach oraz serialach telewizyjnych, na których czele jest wciąż popularne „M jak Miłość”. Od niedawna aktorka również występuje w serialu „W Rytmie Serca”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat.

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan to gwiazdy tegorocznej 10. edycji show Taniec z Gwiazdami,  których córka ma już siedem lat i ma na imię Hania.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan są już od ładnych kliku lat małżeństwem, a owocem ich związku jest córka Hania, która przyszła na świat rok przed rozpoczęciem wielkiej kariery swojej mamy. Dziś dziewczynka ma 7 lat i jest dosłownie oczkiem w głowie rodziców, którzy postanowili się pochwalić swoją pociechą na portalu Instagram. Według internautów Hania jest przede wszystkim bardzo podobna do swojej mamy. Podzielcie ich zdanie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Basia dba również o rozwój swojej córki. Artystka podkreśliła to w jednym z niedawno udzielonych wywiadów.

-Ona jest przede wszystkim dzieckiem. Niech się rozwija jak dziecko. Chodzi na zajęcia muzyczno -teatralne i myślę, że to na razie wystarczy. Na razie nie mam takiego ciśnienia, aby występowała. Może gdyby chciała. Statystowała raz ze mną na planie W rytmie serca. Pojechała ze mną do Kazimierza i była zachwycona, więc zobaczymy — mówiła aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Polecamy TAKŻE:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →