Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko
fot.: Anna Mucha, Kuba Wojewódzki, screen/YouTube

Gospodarz programu TVN „Kuba Wojewódzki show” przyzwyczaił nas do stałej obecności w mediach. Król TVN szczególnie upodobał sobie media społecznościowe, w szczególności Instagram, które zręcznie wykorzystuje do podsycania zainteresowania swoją osobą. W zeszłym tygodniu przez Internet przetoczyła się fala spekulacji związanych ze zdjęciem, na którym Mucha i Wojewódzki byli razem. Całość była opatrzona wieloznacznym podpisem, mogącym sugerować, że słynna para znowu jest razem.

W tym tygodniu to gwiazdor TVN postanowił podręczyć fanów aluzjami i skazać ich na mękę domysłów. Ich źródłem jest post, jaki prowadzący „Kuba Wojewódzki show” opublikował na swym koncie w serwisie Instagram. Przedstawia ono Kubę pozującego na tle jego Jeepa, a z niego przez otwarte okno wystaje… para zgrabnych, kobiecych nóg w szpilkach.

Czytaj też: Doda odsłoniła ciało! Tak obleśnej reakcji się nie spodziewała

Jakby tego było mało, również opis fotografii zostawia mnóstwo miejsca na spekulacje. „Moje dwie namiętności: Jeep Wrangler oraz ta druga…” napisał Król TVN pod zdjęciem. Jak można było oczekiwać, fani rzucili się na ten smakowity kąsek i przez Instagram przewaliła się fala domysłów, że Mucha i Wojewódzki znów są razem. Przebiegły Kuba oczywiście ani nie potwierdził, ani nie zdementował plotek, tylko pozwolił fanom do woli snuć domysły, bowiem fan zainteresowany to fan najwierniejszy.

Czyje to nogi?

Cała sieć żyje plotkami, że Mucha i Wojewódzki znów są razem. Czy Król TVN, gospodarz "Kuba Wojewódzki show" wrzucił na Instagram potwierdzające to zdjęcie?
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/Instagram

Cały ten szum naocznie pokazuje, jak popularna była para, jaką tworzyli Mucha i Wojewódzki. Od ich rozstania w 2007 roku minęło 12 lat, ale publiczność nadal ciepło wspomina ten związek i najwyraźniej kibicuje jego reaktywacji. Co na to sami zainteresowani? Oczywiście milczą, bo to najlepsza strategia w takiej sytuacji. Zachowując ciszę dają dojść do głosu plotkom i spekulacjom, bowiem one nakręcają zainteresowanie, a to – jak wiemy – najtwardsza waluta w świecie gwiazd i celebrytów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Roksana Węgiel wyznaje prawdę o ciąży! „Mama mnie zabije!”

A jak Wy sądzicie? Czy związek Mucha – Wojewódzki ma szanse zaistnieć na nowo? Czy w domysłach snutych przez fanów jest jakaś prawda? Gdyby tak było w istocie, byłaby to wielka sensacja, a media miałyby używanie przez wiele miesięcy. Pozostaje nam zachować cierpliwość i obserwować Instagram obu gwiazd w poszukiwaniu kolejnych aluzji, bo to ulubiony kanał, którym obie gwiazdy dawkują plotki fanom.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Marlena z „Rolnik szuka Żony” ujawniła bolesny sekret! To straszne
Z „M jak miłość” zniknie największa gwiazda? Fani w szoku
To co zrobili w „Top Model” wkurzyło widzów! Żądają zmian
Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!
Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic