Big Brother to oszustwo? TVN zakpił z widzów! Prawda wyszła na jaw

Udostępnij:

Program Big Brother powoli zbliża się do finału, bowiem już jutro, 8 grudnia dowiemy się, kto powalczy o zwycięstwo. Wielkie szanse ma Kamil Lemieszewski, ale pod warunkiem, że uda mu się przetrwać jutrzejsze głosowanie widzów. Tymczasem wśród fanów komentujących na portalach Instagram i Facebook rośnie niezadowolenie, bowiem oskarżają oni TVN7 o manipulację. Doszło do tego, że część ogłosiła bojkot show!

8 grudnia dowiemy się, kto odpadnie z programu Big Brother, bowiem do odejścia nominowane są w tym tygodniu trzy osoby: Kamil Lemieszewski, Malwina Ha i Sandra Mendelowska. Ci, którym uda się przetrwać powalczą o finał i ostateczne zwycięstwo w programie.

Czytaj też: Wieniawa krytykowana w sieci. Gwiazda ma dość!

Niestety fani programu coraz częściej zwracają uwagę, że TVN7 manipuluje przekazem, jaki płynie z domu Wielkiego Brata. Doszło do tego, że niektórzy z nich postanowili przestać oglądać swój ulubiony program, bo twierdzą, że przestali ufać producentom.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

8 grudnia dowiemy się, kto odpadnie z programu Big Brother, bo poznamy wyniki eliminacji

8 grudnia dowiemy się, czy Kamil Lemieszewski odpadnie z show Big Brother. Tymczasem Facebook i Instagram oskarżają TVN7 o manipulację
fot.: Big Brother, screen/ Instagram

Widzowie komentujący na portalach Instagram i Facebook zwrócili uwagę, że to, co można oglądać na żywo w internetowym streamie płynącym prosto z domu Wielkiego Brata to zupełnie co innego, niż można oglądać potem w TV. Przykładem na to jest sytuacja, w której mieszkańcy dostali zadanie zmontowania zabawek dla potrzebujących dzieci, bowiem w streamie na żywo widać było, że Wielki Brat nie jest zadowolony z tego, jak uporali się oni z zadaniem, podczas gdy potem, w telewizji, zostali oni pochwaleni na wizji za dokładnie to samo.

Czytaj też: Kurdej Szatan zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!

Czy 8 grudnia będziemy świadkami kolejnej manipulacji w programie Big Brother? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne: jeśli TVN7 zdecyduje się na jakąś kolejną machlojkę, wściekli fani mogą zbojkotować finał!

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Skandal z udziałem Viki Gabor! Czy TVP przesadziło tym razem?!
Wojewódzki pokazał nagą wodziankę! Robi się gorąco!
Cejrowski ostro o Eurowizji! Nie przebierał w słowach!
Szok! Tomasz Kammel traci pracę w TVP!
Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

, , , ,