Skandal z udziałem Viki Gabor! Czy TVP przesadziło tym razem?!

Viki Gabor i Jacek Kurski doprowadzili do skandalu? Młoda artystka występowała w dwóch programach muzycznych TVP – The Voice Kids oraz Szansa na Sukces. To właśnie ten ostatni program dał jej przepustkę na Eurowizje dla dzieci w Gliwicach, gdzie odniosła drugie zwycięstwo dla Polski w historii. Po wygranej młoda piosenkarka wzięła udział w wywiadzie, w którym uczestniczył także prezes TVP – Jacek Kurski. Zdaniem mediów i internautów szef telewizji publicznej chciał w ten sposób podbić swoje notowania.

Viki Gabor i Jacek Kurski wywołali skandal?

Czytaj też: Wieniawa zalicza drastyczną wpadkę w sieci! Ludzie nie mają litości

Wiktoria Gabor występowała w dwóch programach muzycznych TVP – The Voice Kids oraz Szansa na Sukces. Za sprawą tego drugiego otrzymała propozycję reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji. Od początku Viki uchodziła za faworytką konkursu. Jej walkę o wygraną śledziło ponad 5 milionów widzów w Polsce. Ostatecznie młoda Polka wygrała. Niestety sukces nie obył się bez drobnego skandalu. Widzów i media zaskoczył fakt udziału w pokonkursowej konferencji prasowej Jacka Kurskiego. Ich zdaniem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Viki Gabor i Jacek Kurski doprowadzili do skandalu? Młoda artystka występowała w dwóch programach muzycznych TVP - The Voice Kids oraz Szansa na Sukces.
Wiktoria Gabor/ screen YouTube

Czytaj też: Jarosław Kaczyński w szpitalu. Znamy jego stan zdrowia!

  • Historia dzieje się na naszych oczach, dlatego że nie mamy kompleksów. Kiedy zostawałem prezesem telewizji, obiecałem odbudowę siły i prestiżu TVP. To podwójne, rok po roku, zwycięstwo w Eurowizji jest esencją i kulminacją tej odbudowanej pozycji. Trzy lata temu nie było Polski w ogóle w Eurowizji Junior. Poprzednicy byli dumni, że wycofali nas z tego. Moją pierwszą dobrą decyzją był powrót do tego – mówił szef TVP. – mówił w obecności Viki Gabor prezes TVP – Jacek Kurski.

  • Realizacja lepsza, niż niejednej Eurowizji dla dorosłych. Krótko mówiąc, to jest odbudowa potęgi Telewizji Polskiej. Nie tylko w rozrywce, ale również i w sporcie, nie było przecież reprezentacji Polski w piłce nożnej, mistrzostw świata w siatkówce, w koszykówce… Myśmy mieli odwagę odbudować siłę Telewizji Publicznej – dowodził Kurski.

Internauci jednak nie do końca podzielili entuzjazm konferencyjnego prezesa TVP.

„Biedna dziewczyna. Bo nic nie zawiniła, a za 20 lat będzie kojarzona, że występowała u boku jednej z najczarniejszych postaci w historii Polski po 1989 r. Ona będzie jeszcze młoda, pis przeminie, ale łatka pozostanie” – komentują internauci.

„Nie widzę kapoków. Wypłynęli z tego basenu wazeliny o własnych siłach? Kurski nauczył Hollywood hity kręcić!” – drwią.

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę! Miał w młodości zostać…
Żenująca wpadka Kożuchowskiej! Ludzie zrównali ją z ziemią!
Cezary Pazura został skatowany?! Jego żona zabrała głos
Jackowski przepowiada przyszłość PiS-u! Czy nad Jarosławem zbierają się czarne chmury?!
Wendzikowska pokazuje piersi! Robi się naprawdę gorąco!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →