Skandal w Big Brother przed finałem! Wynik jest ustawiony?!

Udostępnij:

Już jutro na TVN7 wielki finał tej edycji programu „Big Brother”. Przez wiele tygodni śledziliśmy losy mieszkańców domu Wielkiego Brata. Część z nich pokochaliśmy, innych przestaliśmy lubić, ale jedno jest pewne – żadna z osób, które przewinęły się przez program nie pozostawiła nas obojętnych. Tymczasem w jutrzejszym finale o zwycięstwo powalczą trzy osoby: Martyna Lewandowska, Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko, ale kto z nich będzie najlepszy? Fani komentujący na portalach Facebook i Instagram mają już swoje typy.

Czytaj też: Wielka wpadka Rozenek Majdan! Tego się nikt nie spodziewał

Doczekaliśmy się, bowiem finał programu „Big Brother” (TVN7) już jutro! Co na tę okazję przygotowali producenci? Fani prześcigają się w domysłach, ale wiadomo przynajmniej, jakie nagrody czekają na zwycięzcę. Osoba, która opuści dom Wielkiego Brata jako najlepsza, otrzyma 100 000 zł oraz samochód.

Finał programu „Big Brother” już jutro

Jutro finał show "Big Brother" (TVN7). Fani na portalach Facebook i Instagram chcą, by wygrał Kamil Lemieszewski, ale obawiają się ustawienia wyników
fot.: Big Brother, screen/ Instagram

I właśnie z tym samochodem wiąże się ostatnia kontrowersja, jaka rozpaliła fanów komentujących na portalach Instagram i Facebook, bowiem jest to Fiat 500, który traktowany jest jako kobiece auto. W związku z tym, część osób obawia się, że TVN7 już wytypował zwycięzcę programu i przygotował pod niego te nagrodę. Twierdzą, że tą osobą będzie Martyna, bowiem to właśnie do niej najlepiej będzie pasowało to autko.

Czytaj też: Wendzikowska wyśmiana na Insta! Ludzie jej nie wierzą!

Tymczasem Martyna jest chyba najmniej lubianą finalistką, więc jeśli wygra finał „Big Brother”, będzie to wielki skandal. Większość fanów chce, żeby program wygrał Kamil Lemieszewski i wysyłają SMSy, by pomóc mu w tym dziele. Można spodziewać się, że jeśli ich idol nie wygra, oskarżenia o manipulowanie wynikami przez TVN7 będą głośne i długotrwałe.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Szpak pogodził się ze stratą. Wcześniej przeżył jednak koszmar!
Julia Wieniawa zdradza sekret! Chodzi o jej mamę
Gessler dostało się w sieci! Ludzie zarzucają jej, że…
Dariusz Gnatowski ciężko chory! Co dalej z Boczkiem?
Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo! Zdjęcia robią wrażenie!

, , , , ,