Dariusz Gnatowski ciężko chory! Co dalej z Boczkiem?

Dariusz Gnatowski to przede wszystkim aktor od lat związany z serialem telewizji Polsat, Świat według Kiepskich. Aktor na planie serialu wciela się w postać sympatycznego pracownika sklepu mięsnego, którym jest Arnold Boczek. Trzeba jednak podkreślić, że Dariusz Gnatowski to nie tylko Arnold Boczek i serial opowiadający o losach rodziny Kiepskich. W latach 90. prowadził dwa programy edukacyjne dla najmłodszych w TVP. Jest również aktorem teatralnym. Niestety od niedawna wiadomo także, że Dariusz Gnatowski jest poważnie chory.

Dariusz Gnatowski to gwiazda telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich. Od 1999 roku wciela się w postać sympatycznego pracownika sklepu mięsnego, którym jest Arnold Boczek. Niestety mimo popularności jego życie nie należy do najbardziej kolorowych. Niedawno aktor ogłosił publicznie, że cierpi na cukrzycę drugiego stopnia. W celu walki z chorobą wyjechał na stałe z żoną na wieś. Stara się prowadzić aktywne życie, które pomoże mu przezwyciężyć chorobę.

Dariusz Gnatowski poważnie chory

Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek)to przede wszystkim aktor od lat związany z serialem telewizji Polsat,  Świat według Kiepskich. Gnatowski i jego choroba...
Dariusz Gnatowski/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

Na kogo aktor mógł liczyć w najgorszych chwilach?

Na żonę i córkę. Dzięki nim, tak naprawdę, wyszedłem na prostą. Węglowodany, czyli to, co łasuchy lubią najbardziej – ciasta i wszelkie słodkości. Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem. Aktor przyznał również, że stara się uprawiać sport w granicach swoich możliwości.

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

-Sport to za wielkie słowo. Uprawiam nordic walking, czyli chodzenie z kijami. Poza tym pływam w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów. Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa. – wyznał aktor serialu Świat według Kiepskich.

POLECAMY:

Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →