Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo! Zdjęcia robią wrażenie!

Oliwia Miśkiewicz, która brała udział w programie telewizji Polsat „Love Island” wyrasta powoli na nową gwiazdę serwisu Instagram, bowiem jej profil, na którym często pojawiają się zdjęcia w bikini, zaczyna obserwować coraz więcej osób. Modelka, której partnerem był niegdyś Kamil Lemieszewski, który jest faworytem do zwycięstwa w programie Big Brother, wrzuciła ostatnio na Insta kolejne zdjęcie, które rozgrzało internautów w ten zimny, grudniowy dzień.

Jaka jest recepta na najlepsze zasięgi na Insta? Oliwia Miśkiewicz chyba zna odpowiedź, bowiem jej profil na tym portalu zawiera głównie jej fotografie w bikini. Modelka wykorzystuje 5 minut sławy, jaka nadeszła po jej uczestnictwie w show „Love Island” (Polsat), bowiem zapewne ma świadomość, że jeśli teraz spocznie na laurach, to druga szansa może już nigdy nie nadejść.

Czytaj też: Gąsiewska oberwała w sieci! Internauci powiedzieli dość!

Dziewczyna łapie więc kontrakty reklamowe, a że ciało ma wspaniałe, Oliwia Miśkiewicz reklamuje głównie bieliznę i bikini, ale chyba nikomu to nie przeszkadza. Takie zdjęcia „chodzą” najlepiej na Insta zwiększając popularność, a dodatkowo reperują budżet, bowiem za każde z nich dziewczyna dostaje pieniądze. Żyć nie umierać.

Oliwia Miśkiewicz w bikini rozgrzeje nawet w najzimniejszy dzień

Oliwia Miśkiewicz, której partnerem był Kamil Lemieszewski, pokazała się na Insta w bikini. Uczestniczka "Love island" (Polsat) ma teraz swoje 5 minut sławy
fot.: Oliwia Miśkiewicz, screen/ Instagram

Pytanie tylko, jak Oliwia Miśkiewicz zamierza wykorzystać obecną sławę, bowiem tam szybko przemija i jeśli modelka, której partnerem był kiedyś Kamil Lemieszewski, nie zrobi czegoś, by lepiej zaistnieć w świadomości ludzi, to niedługo słuch po niej zaginie.

Czytaj też: Wałęsa odleciał. Dziennikarz był w szoku po wywiadzie

Co się stanie – zobaczymy, ale na razie cieszmy się zdjęciami, na których Oliwia Miśkiewicz pręży swe ciało ubrane jedynie w skąpą bieliznę lub bikini, bo za parę chwil możemy już nie mieć okazji.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Ludzie nie mieli dla niego litości! Ibisz zniszczony za to, co zrobił z Roxie!
Tomasz Kammel jest gejem?! Prezenter zdecydował się na szczerość!
Piaseczny szczerze na temat The Voice. Wypowiedział się o uczestnikach
Rubik mocno przesadziła! Widać wszystko!
Andrzej Grabowski nie przebiera w słowach! Uważa, że aktorzy to…

, , , ,